Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Írassam be a másik oviba?

Írassam be a másik oviba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 évesen kezdte az ovit, mert vissza kellett mennem dolgozni. De nem ebbe az oviba szerettem volna járatni, ahová most jár, hanem abba, ami egy utcányira van a munkahelyemtől, de sajnos ott nem indult minicsoport. Úgy gondoltam, jár ide egy évet, aztán átiratom a közelebbi oviba, mert ez elég messze van. Viszont a kisfiam közben nagyon megszerette ezt az óvodát. Van egy kis barátja is már és az óvónéniket is szereti. Én nem igazán vagyok megelégedve, de az már másik téma. Nem tudom mit csináljak. Nem akarom a gyereket kiszakítani a megszokottból, de 3 évig nagyon nehéz lesz megoldani az utazást.
2021. febr. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem egésezen világos, hogy a mostani oviba miért kell külön utazni? Elvileg a lakhelye szerintibe járna most, az miért probléma?

Én semmi esetre sem iratnám át másikba, ha itt jól érzi magát, az, hogy a másik a te munkahelyed közelében van, még véletlen sem jeletni azt, hogy a gyerek ott is jól lenne, meg be tudjna illeszkedni.

2021. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne irasd át, nagyobb trauma neki teljesen új óvó néniket és barátokat megismerni mint neked egy picit röbbet utazni
2021. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Most sem a lakhelye szerinti oviba jár, mert ott sem volt minicsoport. De amúgy sem tudnám oda járatni, mert délután nem érnék haza ovizárás előtt a munkahelyemről. Budapest melletti településen élünk, minden nap vonattal hozzuk-visszük a gyereket, mert mindketten Pesten dolgozunk. Most egy 14. kerületi oviba jár, átszállással tudjuk csak megközelíteni, elég messze van. Mi a belvárosban dolgozunk, ami a pályaudvarról egy busszal könnyen elérhető. Azért akarnám közelebb hozni, hogy kevesebbet kelljen legalább a városon belül utazni vele.
2021. márc. 3. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt ódzkodok az utazgatástól, hanem miatta...
2021. márc. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!