Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez miért zavarja annyira az...

Ez miért zavarja annyira az óvónőt már 3 éve ?és nektek volt valami gond az óvónővel?

Figyelt kérdés
lányom mióta oviba került óvónője pontosan kéthavonta kérdezgeti dolgozok-e már. sajnos már évek óta meddőséggel küzdünk,gyógykezelésekre járok,de ezekről nem szeretnék neki beszélni.a munka nekem kitolódott mert volt már vetélésem és már előző terhességnél is sok fekvést javasolt a doki.erről kötelező neki beszélni? 3 éve zaklat,pedig még sokan viszik délben a gyereket. idén végre lett munkám ,lányom nagycsoportos lett,fél év után volt két szabadnapom,és hazavittem délben,és óvónő máris faggat,hogy hogy délbe hozom már kétszer is egymás után? az nem jut eszébe,hogy néha hétvégén dolgozok és hétközbe vagyok szabad? és ugy láttam mások is dolgoznak de amikor tudják hazaviszik a gyereket.csak nem értem miért zavarja 3 éve ha nem alszik ott,vagy dolgozom-e, a férjem sem akarta,hogy dolgozzak még. lányom ősszel már iskolás lesz szerencsére. első évben egy fiatal óvónő volt a társa,aztán csere volt,most egy nagyon idős került mellé két éve,de senki nem kérdezte soha dolgozom-e. szóval miért lehet ez fontos tudja valaki? nektek volt valami gond az óvónővel bármivel kapcsolatban?
2021. márc. 2. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg válaszként:

"Ne haragudj, miért kérdezed, van valami jelentősége?"

2021. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk például nem nagyon szerették, ha délben hazavitték a gyerekeket, főleg ha csak alkalmanként, mert megzavarta az óvódai menetet, illetve a többiek elkezdték, hogy miért megy el a barátjuk, ők is mennének. Ettől függetlenül nem szóltak, ha valaki hazavitte. Nekem nem volt gondom az óvónőkkel, ha valami kisebb dolog volt, akkor azt megbeszéltem velük, mert több értelmét láttam, mint idegenektől kérdezgetni, hogy vajon mit gondol az óvónő. Tőlem mondjuk néha szokták kérdezni, hogy hogy dolgozom, mert rendszeresen besegítettem ovis rendezvényeken. Volt pár anyuka, akik kötetlenebb munkát végeztek, és szívesen segítettek ebben-abban.
2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmi köze hozzá. 4 órát naponta kőtelezö oviban lennie, nyugodtan el lehet hozni ebéd után.
2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki hogy: Közöd??
2021. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg tőle hogy "miért? van valami jó kis állás ajánlata"?! 😂😂
2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!