Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai ballagásra mit vehetnék...

Óvodai ballagásra mit vehetnék kislányomnak? Imád kreatívkodni, biciklizni, udvaron játszani és persze az unikornisokat :D Ebből még mindig nincs ötletem...

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el élményre: állatkert, vidámpark, akvárium terrárium, csodák palotája.
2021. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Minket anno a szülők fagyizni vittek. Azért nem egy nagy teljesítmény “elballagni” az óvodából, hogy ajándékkal jutalmazni kelljen.
2021. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
#2 ilyet le se merj írni! Másik kérdésnél valaki azt válaszolta, hogy ez egy mérföldkő a gyereknek (igaz is) és ő 50.000 Ft-ot adott ajándékba
2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Kreatívkodás alatt kézműveskedést értesz? Esetleg egy szép gyöngyfűző készlet vagy ilyesmi, ami a korának megfelelő?
2021. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Derjaderja ***** válasza:
83%

Djeco-nak sok kreatív készlete van. Vehetsz amúgy vmi jó kis kulacsot, akár unikornisost, csini kistáskát, ékszert, komolyabb színes ceruza vagy textilkészletet, kosárkàt a biciklijère, egy olyan emlékkönyvszerű lakatos füzetet. Valamilyen extrább építőjátékot pl valami grimms holmi, egy csini pèntárcát.

Azt hiszem amúgy olyan játék is van, hogy egy táskát kifesthet vki textilfilccel.

2021. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Bográcsozunk és sütök sütit. Ajándékot nem kapnak, felesleges kényeztetésnek tartom.
2021. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Az enyém is idén ballag, mert olyan ügyes volt, hogy nem bukott meg játékból, sőt, még öregedni sem felejtett el, így tartunk majd egy kellemes szombatot, és hétfőn ugyan úgy megy oviba.
2021. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha nincs ötleted, akkor csak azért ne vegyél valamit mert ballag.


Vedd meg neki az iskolatáskát, vagy ha tervezitek a szobát egy sulishoz alakítani, akkor abban is kaphat valamit az alkalomra.


Ha nincs, vagy ezt később kapná, akkor én is valami programot javaslok inkább, mintsem valami nehez kiötletelt mégegy porfogót a sarokba.

2021. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Én adtam 50.000-et a testvérem lányának.De én 30 éve ballagtam,kaptam legot,meg még kitudja mit,volt vendégség.


Vennék neki valamilyen kreatív készletet(ékszer készítős,szövés...),és megkérdezném hova szeretne elmenni.Esetleg egy kalandpark.

2021. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Abszolút megértem a szarkazmust, én is így álltam hozzá, mikor először találkoztam ezzel a jelenséggel. Aztán szépen megértettem, hogy itt nem a teljesítmény jutalmazásáról van szó, hanem egy életszakasz lezárásáról. Búcsú a korszaktól, ami a játszásról,

és a világ felfedezéséről szólt. És éljen-éljen, hogy mindent megtanult a gyerkőc ahhoz, hogy egy új szakaszba lépjen. Felnőttként persze, tökre nem nagy cucc, de szerintem gyerekként igen.


Banzájt csapni persze nem kell, de egy három gombócos fagyicsodát vagy egy kövér szelet sütit megér a dolog. És miért ne kapjon ajándékot? Nem kell nagy ajándék, de szerintem nem lesz rá rossz hatással, ha kap egy könyvet vagy egy doboz ceruzát ballagás után, meg egy kis cserepes virágot vagy egy lufit. 🤷‍♀️ Jobb esetben igenis kap az ember lányafia valami apróságot a szüleitől.


Ha szeret kreatívkodni, én olyant vennék, ami fogyóeszköz. Például vennék gyurmát, akár egy nagyobb készletet vagy ahhoz kiegészítőket. Esetleg kifestőkönyvet.

2021. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!