Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban sincs nyílt nap?

Más oviban sincs nyílt nap?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a beiratkozás ahova nem viszem a gyereket, de nyílt nap azt mondták nem lesz.

Akkor első nap látja csak az ovit?

Nem így képzeltem el.

Másfél éve bölcsis így nem félek hogy tragikus lesz, de azt hittem megnézhetjük az ovit mielőtt kezdi.


2022. máj. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk volt nyílt nap, de a szülőknek, tájékoztató jelleggel, gyereket kb senki nem vitt.

Nálunk is csak a beszoktatás első napján fogja látni az ovit a gyerek. Furcsa nekem is, de hát végül is akkor is mennie kell, ha nem látja előtte

2022. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Eleve január, februárban szoktak nyílt napot tartani, nem ilyenkor. Lányom ovijában volt is idén is.
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik munkahelyemen és a gyerekeim ovijában sem volt soha. Túlélte mindenki.
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Itt január februárban sem volt, a szomszéd településen május végén lesz.

Túléljük mi is nyugi.

2022. máj. 8. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt múlt hónapban. Felénk kifejezetten gyerekes program. Készülnek az óvó nénik a kicsiknek.
2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nincsen itt sem külön nyilt nap

, de van lehetőség bemenni körbenézni a gyerekkel

2022. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Budapest belvàrosàban èlünk, àprilisban voltak nyìltnapok az ovikban, ebben a hònapban pedig beiratkozàs.

2 oviban voltunk, az egyikben kifejezetten vàrtàk a gyerekeket is programokkal, nem csak tàjèkoztatò jellege volt.

Vedd fel velük a kapcsolatot, hàtha meg lehet nèzni az ovit. Èn ùgy, hogy nem làttam a helyet/beszèltem a pedagògusokkal nem vinnèm szìvesen a gyermekemet.

Lehetnek nagyon màs elveitek, mòdszereitek.

2022. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Itt nincs, én nem is hiányoltam.

És beszoktatás sem. Első nap elvittem, otthagytam és kész.

2022. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Nincs nálunk, ahogy beszoktatás sem
2022. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt szülői tájékoztató, rá két hétre nyílt nap (két napon lehetett bemenni, ha akartál mindkétszer mehettél), most volt kerti party, bár az csak az oviudvaron. Én nem az ovi miatt aggódnék, hogy akkor látja először bentről a csoportszobát, mert nem hiszem hogy az én lányomnak szeptemberben sokkal is erősebb lesz a szoba attól, hogy már látta egyszer februárban. De azt jónak tartom, hogy a lányom így már alsó hangon háromszor találkozott a leendő óvónénikkel, akik már meg is ismerik, így kicsit nyugodtabb szívvel engedem majd el én is úgymond.
2022. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!