Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis évzáróra visztek virágot...

Ovis évzáróra visztek virágot az óvónőknek?

Figyelt kérdés
nem ballagás lesz, csak évzáró. Középsős a lányom, ez az első évzáró amit tartanak így nem tudom, mi a szokás... szívem szerint amúgy az egyik óvónőnek meg a dadusnak vinnék, a másik óvónőnek nem, de nyilván ha viszek, akkor mindenkinek - vagyis persze nem én, hanem a gyerek. Csak nem tudom, hogy ez szokás-e
2022. máj. 28. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem viszünk.
2022. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja ami kimaradt, hogy hétköznap du lesz az évzáró, és utána nap (meg az ovizárásig) kb végig megyünk még
2022. máj. 28. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ezt közösen szoktuk.
2022. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nálunk közös nem lesz, hogy a ballagóktól kapnak-e közöset azt nem tudom (vegyes csoport)
2022. máj. 28. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
7 év alatt soha nem vittem senkinek semmit, most ballag a kisebb
2022. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút a te döntésed. Ha adnál, szerintem elég valami gesztus-szintű, mondjuk egy párszáz forintos kis egynyári, vagy egy szelet csoki, vagy egy illatos kis szappan... stb. egy képeslappal, amit a gyerek rajzolt. De az se gáz, ha nem adsz, csak megköszönöd szóban az évet és jó pihenést kívánsz - nem fognak másképp bánni a gyerekkel jövőre :) Legalábbis nálunk (több gyerek) volt, amikor adtam lelkesen, meg volt amikor csak úgy beestem az évzáróra vagy karácsonyra, de ugyanolyan kedvesek voltak.
2022. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Mi utolsó nap viszünk majd virágot, amikor mennek a gyerekek. Már múlt héten megvolt az évzáró, viszont még mennek júliusig, így nekünk fura lett volna, ezért majd utolsó nap viszünk

Minden évben vittünk az óvónőnek, dadusoknak, később a tanároknak is az iskolában. Apró figyelmesség, nem valami nagy csokrokra kell gondolni. Nem azért visszük, hogy bevágódjunk, nem gondolom, hogy 3 szál virág miatt máshogy állna egy pedagógus egy gyerekhez, legalábbis bízom benne, hogy nem ezen múlik.

2022. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!