Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik jobb (reggeli óviba...

Derjaderja kérdése:

Melyik jobb (reggeli óviba indulás) szerintetek?

Figyelt kérdés

Következő félévtől dolgozom.

A kisfiam bölcsije és a lányom óvija külön helyen van, 8ra járok és messzire. A bölcsi útba esik, ott 7-kor kell végezzek. Ez úgy néz ki, fix.

A lányomat ehhez úgy kell az óviba vigyem, hogy fél 7kor már kijövök onnan. Délután fèl 4-4 között érek majd érte oda.

A napok egy részén a párom tudja vinni, ez random változik, 0 vagy 5 nap is lehet egy héten, ilyenkor viszont ő tudná akár 8-9 között is vinni (és elhozni is tudja korábban).

Ugyanakkor ehhez nehéz napirendben igazodni, az elalvás, kialvás miatt is fontos lehet.

Jobb vajon a "kemény" napirendet keresztül vinni minden nap vagy jobb ha csak akkor van hajnali ébresztő és korai óviba menés, amikor muszáj?



2022. nov. 23. 13:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint nem csak 0 vagy 5, hamem bármennyi és bármilyen kombinációban alakulhat a munkarendje, nem hozható létre benne szabàlyosság.
2022. nov. 23. 13:31
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi inkább később visszük, ha tudjuk, majd ha sulis lesz szívhat eleget
2022. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De nem gáz ha mondjuk az egyik nap kelhet fél 8kor, de a következőn 3/4 6-kor?

Vagy érdemes lenne felkelteni, de később menni?

2022. nov. 23. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy vittük ilyenkor h én 6:30 6:45re bent voltam vele, mikor az apja tudta vinni akkor egy fél órával csúsztak. Ez még nem volt probléma a gyereknek. Nem zökkent ki, de kényelnesebben készülhettek.

Nálam tudta h nincs kecmec meg "nem ezt veszem fel" stb nyűglődés. Kelünk készülünk pont.

Apánál azért bepróbálkozott párszor

2022. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keltegetem ha nem muszáj. 1 voltam
2022. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Úgy fektetném őket, hogy a korábbi időpontban tudjanak kelni, de amikor apjuk viszi, ha maguktól nem kelnek, hagynám őket kicsit tovább.
2022. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A kicsinèl fix a 7-3, az nem függ az apja beosztásától.

A nagyobbnál tűnik túl nagy szívásnak a fél 7 - fél 4, azért gondolkozom az A-B verziós napirenden.

De pont ez aggaszt, hogy ha 7ig alhat vagy fél 8-ig, mint most, akkor majd ugyanúgy 10-kor alszik el mint most (az óviban kialussza magát és nem olyan nagy alvásigényűek), és akkor nem fog tudni hajnalban kelni, illetve nehéznek tűnik őket külön időpontokban altatni és kelteni.

Azon is gondolkozom, hogy inkább otthon maradhat egy-egy teljes napot, ha az apjának pihenőnapja van.

2022. nov. 23. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Mi az az óvi ?
2022. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ó. V. O. D. A
2022. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kicsinél fix hogy 7re kell vinni, akkor vinném a nagyot is 7körül, ahogy útba esik. Ez lenne a megcélzott időpont. De ha tudom hogy nyűgös lenne keltésnél, picit hagynám egy fél óraval tovább aludni
2022. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!