Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bunkó vagyok, hogy nem köszönt...

Bunkó vagyok, hogy nem köszöntöttem fel az óvónőt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban volt a születésnapja az egyik óvónőnek a csoportból, ahová a lányom jár. Facebookon fent van ismerősként, ezért láttam, hogy szülinapja volt. De nem írtam neki semmi üzenetet, pedig sok anyuka felköszöntötte. Hozzátenném, más ismerőst sem igazán szoktam ott felköszönteni. Hétvége volt, az óvodában sem futottunk össze. Bunkó vagyok emiatt? Kellett volna nekem is?

2023. márc. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, én senkit nem köszöntök fel, nem írogatok senkinek, szerintem ez képmutatás, az én szülinapom sincs kint. A családtagjaimat és barátaimat felköszöntöm, természetesen.
2023. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2023. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2023. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Soha nem érdekel, hogy kinek van születésnapja a Facebookon. Akit fel kell köszöntenem, azét tudom fejből. A többi pedig hidegen hagy.
2023. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszed, nem tud hirtelen, megszakítás nélkül 3 anyukát felsorolni, aki felköszöntötte?
2023. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mer sztd ő számontartja ki ír neki? Én sose nézem kinek mkkor van. Csak család és barátok.
2023. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónő felköszöntött téged valaha? Na látod.
2023. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az óvónő felköszöntené a gyerekedet, ha nem szólnál neki előtte és nem vinnél be tortát, hogy megünnepeljék?

Az óvónő felköszönt téged a születésnapodon? Ha nem, akkor megharagszol rá?


A saját főnöködet felköszöntöd? Azért tőle sokkal többet kapsz ;) (munkahely, fizetés, tb)


Engedd el…

Ha jóban vagytok, másnap felköszöntheted utólag és megkérdezheted hogy telt a szülinap vagy a hétvége, ha tènyleg érdekel. De nem kell kötelezőnek érezni ezt hagyjuk màr.

2023. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!