Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyerekek anyukái. Nálatok...

Ovis gyerekek anyukái. Nálatok milyen magazin van? Mennyire vagy elégedett vele? Mi van benne (pontösszekötős, mese, vers, stb stb)

Figyelt kérdés
Felmérném a terepet ovismagazinok terén :) mielőtt rábeszélnének valamelyikre

2012. máj. 3. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ovi Tappancs és Mini Manó.

Egész jó, van benne mese, versek, mondókák, játékos feladatok, rejtvények, egy téma a szülőnek, aktuális ünnepek, évszakok részletesen. Ja, és mindhez jár matrica, amit legtöbbször az újságba ragaszthat a gyerkőc.

Ami a legszörnyűbb (ez nem az újság, hanem a terjesztő hibája), hogy mi mindig hónap végén kapjuk meg, és elég érdekes úgy a húsvétról, márc. 15-ről olvasni, mondókázni, hogy már rég vége.

Az óvoda most próbál egyeztetni a terjesztővel, mert így jövőre többen nem rendeljük.

Az ára is elég tűrhető, a kettő ára együttesen 550 Ft körül van.

2012. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagyok se ovis, se ovis anyuka de valamelyik nap akadt kezembe az egyik magazin amit még nekem rendelt anno anyukám az oviban. Biga-Csiga a magazin neve és ahogy tudom még most is rendelhető. Nagyon jó készségfejlesztő. Csak ajánlani tudom :)
2012. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!