Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kaposváron tudtok ajánlani jó...

Kaposváron tudtok ajánlani jó gyerekorvost, óvódát. Stb? többi lent.

Figyelt kérdés

Most készülünk Kaposvárra(cukorgyár környéke) költözni és keresnék jó gyerekorvost, felnőtt háziorvost, óvodát!

Későbbiekben pedig szükségem lenne jó szülész-nőgyógyászra is! Köszönöm!



2012. júl. 12. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerekorvost tudok ajanlani,en gyermekkoromban hozza jartam. Nemeth Editnek hivtak. Elerhetoseget nem tudok mert mar 18 eves korom ota nem voltam nala es 4 eve kulfoldon elek.

Amikor 18 eves lettem akkor egy Magony Anett nevu doktornohoz kezdtem jarni de kb 1-szer voltam nala igy velemenyt nem igazan tudok mondani. (19 evesen mentem ferjhez es jottunk kulfoldre).

Nogyogyaszt nem tudok sajnos ajanlani mert csak egyszer voltam es nem emlexem a nevere.

Ovodat se tudok mondani mert en nem Kaposvari vagyok hanem egy Kaposvartol 25 km-re fekvo kis faluba nottem fel.

2012. júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak ovit tudok, Kaposvári Egyetem Gyakorlóovija nagyon jó, jók a szakemberek, és gyakorló óvónők is ott vannak sokat, több szem többet lát, több ember többet tanít, stb.
2012. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!