Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai beíratás mikor van?...

Óvodai beíratás mikor van? Mikor mehet leghamarabb a lányom (9. én lesz 3éves)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha eddig még nem írattad be, akkor leghamarabb szeptemberben mehet, hacsak nem vagy abban a szerencsés helyzetben, hogy besétálsz az oviba, hogy szeretnéd hozni, és be is veszik.

Ahhoz, hogy most elkezdhesse tavaly tavasszal kellett volna beíratni oviba, most tavasszal már a következő nevelési évre 2013-2014-re lesz beiratkozás.

2013. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pontosan ahogy az első válaszoló írja.


amúgy nem lehetsz szívbajos, ha a szülinapja előtt 5 nappal jut eszedbe az ovi :D


ha 1 évvel ezelőtt beírattad akkor 6 nap múlva kezdhet, bár ahhoz már intézni kéne a dolgokat...

ha nem írattad be akkor most lesz a 2013-2014 évre a beíratás, tedd meg és szeptemberben kezdhet

2013. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tavaly tavasszal nem irattad be, akkor majd most kell, de akkor csak szeptemberben kezdhet. Legalábbis itt nálunk így van.
2013. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindig tavasszal vannak a beíratások, még jó, hogy előbb jutott eszedbe! ;-)

Ha tavasszal beírattad volna (2012-ben), akkor mehetne már oviba, de így ha idén beíratod, akkor csak szeptembertől! Talán év közben is van hely az oviba és rugalmasak, lehet felveszik! Érdeklődj a hozzátok közel eső ovinál!

2013. márc. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most másodikán volt 3 éves én az óvónővel megbeszéltem hogy ha lemegy az infulenza az oviba és ha jó idő lesz viszem picurt. Hál istennek nálunk évközben is be lehet iratni a gyerekeket, ez ovodától függ nálunk rugalmasan kezelik ezeket a dolgokat.
2013. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Májusban van beiratkozas. Ha most sikerül beiratni, akkor szeptemberben mehet. Elég ritkán vesznek fel gyereket évközben....
2013. márc. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk fel se veszik év közben...

Látod nagyon eltérőek az ovik.

Érdeklődj ott, ahova tartoztok!

2013. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én egy szóval sem írtam sehova hogy már azt szeretném ha menne,csak érdeklődöm!:) Amúgy sem mehetne még mivel nem szobatiszta.:((( Úgy tudtam hogy tavasszal kell beíratni,csak nem tudom pontosan mikor.

Szerencsére van aki vigyáz rá,de nagyon kell már neki a társaság!


Egyébként akkor mi van ha még tavaly beíratom és felveszik közbe meg még pelenkás???

2013. márc. 5. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem mehet, ez egyertelmu. A szobatisztasag feltetel.
2013. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!