Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti kaptok jellemzést a gyereke...

Ti kaptok jellemzést a gyereketekről?

Figyelt kérdés
Itt olvastam erről és én nem kaptam semmit pedig volt év végi szülői és az ovinak is vége van nálunk.

2013. máj. 17. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém még bölcsis, de mi minde hónapban kapunk és az odajáró ovisok is.
2013. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kapni nem kapok, de írnak. egy teszt amit végig x-elnek, mindenféle hülye és ellentmondásos kérdésekkel.

alá kell csak írni, már el se olvasom :)

szóban kaptam egy rövid értékelést az óvónőtől 2 hete, nagyon megdobogtatta a szívemet :)

2013. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi nem kaptunk, és nem is írattak alá velünk ilyesmit. Szóban sem nagyon adnak és szülői is csak év elején egyszer volt.
2013. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk.
2013. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk, elég hosszút és kimerőt. Más kérdés, hogy olyan is van benne, amit kétlek (pl a kisfiam szeret fodrászkodni - az én hajamtól is sokkot kap, ha hozzá kell érnie... :))

Mondjuk nekünk is kellett írni a gyerekről, mikor kezdte az ovit.

Nem kaptuk meg, csak alá kellett írni.

2013. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!