Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ilyenkor mi van? Ott alvás!

Ilyenkor mi van? Ott alvás!

Figyelt kérdés

kislányom egy hete jár oviba,vannak hullámvölgyei,van hogy szeret ott lenni van hogy nem.

viszont ma mikor mentem érte,korábban ebédeltek és már a gyerekek lefeküdtek az ágyakra és hallgatták ahogy mesél az óvónéni,én halkan benyitottam a kislányom az óvónő mellett ült..sírt mikor haza akartam hozni,ott akart aludni a gyerekekkel,hulla volt mire hazaértünk 5 perc alatt elaludt.


nem értem miért nem aludhatott ő is el a gyerekekkel?

holnap szerintetek kérhetem az óvónőt hogy próbáljunk meg egy ott alvást?

mert egyébként a héten még nem alszik ott elviekben.


megbeszélhetem ezt velük?

lehet hogy azért nem akarják hogy még ott aludjon mert ennyire labilis még a gyerek??

..kicsit ideges voltam hogy nem tették le aludni a többiekkel meg lehetett volna próbálni attól függetlenül hogy várt engem..

egész úton bőgött hogy ott akart maradni.

és fáradt is volt nagyon..


na mindegy lehet nem is konkrét a kérdésem de ki akartam adni a gőzt ezzel kapcsolatban !



2013. szept. 10. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár az én gyerekem még nem ovis, de amikor én jártam oviba, akkor sosem tettek le aludni, ha tudták, hogy jön értem anyám. Minek, hogy utána azért bőgjek, mert felkeltettek?
2013. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt tanácsold az óvonöknek, hogy ugyan így oda mész mint ma, de nem nyitsz be. Ha 15 perc után nem viszik ki akkor haza mész, mert tudod elaludt. ha nem aludna el gond van akkor elhozod.


Ezt mindenképpen az óvonövel kell megbeszélned. Èn szuperül kijövök az óvonövvel, mindent megtudunk beszélni.

2013. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam

hogy mennék ugyanígy csak nem nyitok be és megvárom mi lesz,ha alszik jó ha nem akkor elhoznám..


csak nem akarom hogy azt higgyék én akarom megmondani hogy legyen..

2013. szept. 10. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem aludhatott ott, mert megbeszélted reggel az óvónővel, hogy mész a kislányodért.

Az pedig elég abszurd lett volna, hogy a kislányoddal és az óvónővel is azt beszéled meg, hogy ebéd utánra mész a lányodért, ennek ellenére ők lefektetik aludni a többiekkel.


Beszéld meg velük, hogy szeretnéd kipróbálni az ott alvást, úgy ahogy ide leírtad.

2013. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem az lenne a legjobb hogy ott aludjon

ők mondták hogy ebéd után el kell hozni,

de majd holnap megbeszélem a dolgot

2013. szept. 10. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, "ha a gyerek elalszik akkor ottalszik, ha nem akkor vidd haza". Volt bent ágyneműje? Készítettek neki elő ágyat a dadusok? Így spontán, megbeszélés nélkül nem alhatott volna bent.

Meg kell beszélni az óvónővel, hogy holnaptól ottalszik, de nemcsak az óvónővel hanem a gyerekkel is, hogy ő is tisztába legyen vele, hogy ezentúl minden nap így lesz, és anya nem fog ott várni az ajtó előtt délben.

A gyerekek gyakran úgy érzik egy pillanatban, hogy valamit nagyon szeretnének, aztán mikor kiderül hogy ez mindig így lesz, akkor már nem biztos hogy akarják.


Különben azt megígérték, hogy jövő héttől ott aludhat?

2013. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!