Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csinálnál ilyen helyzetben...

Mit csinálnál ilyen helyzetben, szóvá tennéd vagy inkább hallgatnál?

Figyelt kérdés
Tegnap aludt másodszor a kislányom az oviban, nem ment neki annyira ezért fel akart kelni. az óvónéni visszafektette meg rászólt ezzel nem is lenne bajom, én is ezt csinálom itthon. De még a fejére is ráhúzta a takarót amikor kitakarózott mert nem kap rendesen levegőt akkor is visszahúzta a fejére végül nem takarózott ki hanem sírt. Ezt a lányom mesélte meg hogy nem baj meg ezt Ő megérdemelte.

2013. szept. 13. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én a te helyedben megvárnám mit mesél a kislány a mai alvásról és ha ugyanezt megkérdezném az ovónénit. Nem felelősségre vonva hanem érdeklődve, hogy mi történt. Talán úgy, hogy mit javasol mit beszélj a kislányoddal, hogy tudnál te segíteni abban, hogy ne legyen gond az ottalvásból. Ha az derül ki ténylegesen a fejére húzta a takarót (nem ismerem a kislányodat, de én el tudom képzelni, hogy ő ezt így élte meg és nem 100%-osan íg történt), akkor megkérném, hogy ezt legyen szíves ne így csinálja. Határozottan, de nem lekezelően, biztos érted, hogy mire gondolok, nehogy a kislányon töltse ki a dühét.
2013. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp megkérdezném, hogy ezt miért kellett! oviban én nem aludtam abszolút mindig az óvonő környékén volt az ágyam kaptam egy játékot és azzal csendben el lehettem...

Aztán anyum rájött hogy van egy alvós törpém és azt hoztuk vittük, utána tudtam aludni!

2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

jéézusom...

ez nagyon durva...

Semmiképp ne hagyd ezt szó nélkül...persze szépen, körbekerítve a dolgot, nehogy tényleg baj legyen...

az eszem megáll...

2013. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!