Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknek reggel gumicsizmában...

Akiknek reggel gumicsizmában megy a gyereke az oviba, szoktatok vinni még váltásnak utcai félcipőt is, vagy akkor is csizmában megy haza, ha délutánra százágra süt a nap?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel gumicsizmában ment,de vittem mellé cipőt is,hogyha kimennek,akkor cipőben legyen.Igaz, most úgy sikerült,hogy oda-vissza autóval mentünk,de a séta miatt,ha nem muszáj,akkor nem gumicsizmában sétáltatom 1 órán át.
2013. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem viszek váltócipőt, de mi nagyon közel lakunk az ovihoz. Ha du-ra szuper idő van és nem egyenesen hazamegyünk, akkor viszek váltócipőt (sőt, nacit is, mert nincs olyan nap, hogy ne lenne koszos a nadrágja).
2013. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha reggel gumicsizmában megy, akkor nem viszek váltócipőt, mert bent az oviban van külön udvaros cipője, úgyis abban viszik ki. A bölcsiben nem tudtam tárolni sehogy, mert a cipős polcon nem volt annyi hely, ha a szekrénybe raktam volna, akkor tuti nem kerül a lábára szóval, ha esélyes volt, hogy kimennek, hurcibáltam a váltócipőt. Azt raktam ki a polcra, a csizmát meg be a szekrénybe.
2013. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem egyből hazajövünk,akkor viszek váltócipőt

kb 50 méterre lakunk az ovitól

2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kb 6-7 km...

első voltam :)

2013. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!