Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » "Nem szeret az óvónéni! "...

"Nem szeret az óvónéni! " -mit mondjak erre a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

A kiscsoportos kisfiamat az utóbbi napokban sírva hagyom ott az oviban... az óvónő szerint nem választottam le magamról :(

A kisfiam azt mondja rossz az ovi,mert xy néni mindig locsolja az arcába a vizet és nem szereti őt az óvónéni ...azt már az első napokban tapasztaltam,hogy a sírásra így reagál az óvónő,hideg vízzel mosdat ... az óvónő közölte is,hogy unja,hogy a kisfiam reggel sír ...de mit csináljak ragasszam be a száját? ha kérdezem a sírás okát,akkor az óvónőt emlegeti :(


2013. okt. 28. 14:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

jesszus, azonnal már ovi!! nem vicc, ez rendesen maradandó károsodást okozhat a gyereknem!!! ez az óvónő egy kiégett barom, kiscsoportossal ilyen csinál??? menj az óvodavezetőhöz és mondd el neki. az alapvető gyermekpszichológiával sincs tisztában, olyan nincs, hogy te leválasztod a gyereket magadról, max. még nem óvodaérett, vagy egyszerűen csak érzékenyebb.

egy pszichológus anyuka

2013. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
más ovi, bocs az elírásért. amúgy ez egy nagyon nagyon durva módszer, amit alkalmaz és hogy lehet ennyire megsérteni egy anyukát, nem is értem.
2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
4%

"nem az a dolga hogy szeressen"


kb ennyit

2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kisfiamról lenne szó, holnap már nem menne. Pihenés után keresnénk egy olyan óvodát, ahol _empatikus_ nők dolgoznak, nem türelmetlen, megkeseredett birkapásztorok.
2013. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is másik óvodát keresnék. És ha felszívnám magam, jelenteném az óvodavezetőnek, hogy tarthatatlan módszereket alkalmaz az óvónő. Bár ezzel sajnos nem biztos hogy sokra mentek, mert gyakran az intézményvezető a dolgozóit védi, ha igazuk van, ha nincs... :(


A kisfiadnak meg mondd meg, hogy bután viselkedett vele az óvónéni (mert a felnőttek is csinálnak ilyet, nem csak a gyerekek!), és keresünk egy olyan óvodát, ahol kedves óvónénik vannak.

2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szegenykem.Szamomra hihetetlen, hogy 2013-ban igy kezeli egy pedagogus a helyzetet.En beszelnek a vezetöovonövel, ha semmi akkor megprobalnam mashova vinni.Az en fiam is 3 eves es ujjabban minden reggel sir...gondolom nem ritka jelenseg.
2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Kicsit féltem,hogy én reagálom túl...szerintetek nem?

Az elmúlt nap sikerült sírás nélkül bevinnem,és az óvónő levegőnek nézte,na akkor kezdett el nagyon sírni a kisfiam...szó szerint köszönés nélkül hátat fordított neki...és amikor kérdeztem az okát,akkor mondta,hogy unja,hogy sír.

2013. okt. 28. 14:30
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért megy az ilyen óvónői pályára, te jó ég! Beszélj a vezetővel, jelezd, hogyan viselkedik ez a nő, mert alkalmatlan a pályára.
2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem reagálod túl. azonnal ovi, de legalább csoportváltás.


egyébként a többiek nem sírnak? a többi szülő hogy vélekedik erről a burn outos sárkányról??

2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva.... Én azonnal kivenném ebböl az oviból és jelentést tennék az igazgatónak.
2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!