Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beszéljek az óvónővel, vagy...

Beszéljek az óvónővel, vagy most már hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Lányom szeptembertől suliba megy. Az egyik óvónő folyton cseszteti. Sose jó, amit csinál, nem figyel, nem csinálja meg a feladatot, stb. Ezt a gyerekem füle hallatára meséli nekem. Sikerült a gyerekem önbizalmát a nullára redukálni. És nem hagyja, hogy a másik óvónő (aki egy tünemény) foglalkozzon a lányommal! Utál, mert elvittem nevtan-ba a gyerekem, mert ő nem akarta iskolába sem engedni. Attól tartok, hogyha SZÉPEN megkérem, hogy ne szidja, hanem dicsérje is (nyilván, ha megérdemli), akkor a gyerekkel kiszúrok. Begyöpösödött banya, aki vérig van sértve, mert nem az történt, amit ő akart.
2014. febr. 22. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már lehet hagynám erre a pár hónapra. Ha tudod, hgoy a lányoddal szúrna ki még jobban, akkor ne tedd tönkre még jobban erre a 4 hónapra.


Nem váltva vannak nálatok az óvónők? Ha a másik óvónő van, akkor tud vele foglalkozni, nem?

2014. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 óvónő és egy dajka van kb. 25 gyerekre. Az egyok délelőtt, a másik délután, de ezek összemosódnak.
2014. febr. 22. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy szólnék. Így sem jó a kislányodnak. Ha szólsz neki és utána "bekeményít" még jobban, nem tudsz szólni az óvodavezetésnek?
2014. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!