Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A XVIII. kerületi Cseperedő...

Virág Viki kérdése:

A XVIII. kerületi Cseperedő (német) is szóbajött, mint lehetséges ovi. A körzetesünk pedig a Mocorgó-Petőfi tagóvodája. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tudnátok erről a két intézményről tájékoztatást adni számomra?

2014. márc. 19. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A Petőfi egy nagyon családias, jó hangulatú ovi. Mi nagyon szerettük a Bagoly csoportba jártunk, maximálisan meg voltam elégedve az óvó nénikkel.
2014. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sok jót hallottam eddig a Mocorgóról. Olyan jó végre pozitív dolgot is megismerni!
2014. márc. 19. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok, mit hallottál?
2014. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Petőfi tagóvodáról annyit, h türelmetlenek az óvónénik, főleg ha nem vagy ott du. négyre. Nem a gyerek igényei az elsők, stb. A Mocorgóról pedig, h fejlődésben lemaradnak az odajáró gyerekek, alig vannak szakörök, alig lehet kicsikarni egyet-egyet, az udvaron nem a gyerekekre figyelnek, hanem beszélgetnek. Sajnos ezeket a lakókörnyezetünkbe is hallottam. "Bármelyik jobb, mint a Petőfi. " Igazából, sok jó nem jött le eddig nekem. Az ovival is beszéltem egy-kétszer az aktuális beiratkozással kapcs., és eléggé félretájékoztattak. Ez abból derült ki, h pár nappal később tisztáztam néhány kérdést az önkormányzattal is. Úgyhogy furák nekem.
2014. márc. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!