Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek? A 6 éves lányom...

Mit tegyek? A 6 éves lányom lányom sír, mert holnap nem akar menni oviba.

Figyelt kérdés

Azt mondta, ordított vele az óvónő, mert megkellett számolni a pöttyöket és 3-at mondott 4 helyett. Az óvónő azt mondta neki így biztos nem fogja engedni iskolába, és nagyon buta. Mikor az udvarról mentek vissza a csoportszobába, megrángatta a kabátját és üvöltözött vele hogy haladjon, mert kint hagyja. Nagyon meglepődtem, mert az óvónő nagyon kedves, türelmes nő. A kedvenc óvónénijéről van szó. Szeptemberben megy iskolába a lányom. Okos, ügyes kislány.

Holnap a férjem viszi óvodába, így pénteken tudok vele beszélni?


2014. márc. 19. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Holnap a férjem viszi óvodába, így pénteken tudok vele beszélni. Bocsánat véletlenül kérdő jelet raktam
2014. márc. 19. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a vezető óvónővel, hogy mégis miért történhetett ez, hogy miért tett így az óvónő, ahogy tett.
2014. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
32%

Szerintem ez durva !! nekem alsoban volt ilyen tanar amiko napkozis voltam ram ordibalta hogy en egy kis nyamvatt csoves leszek a hid alatt o hazafog kocsikazni a szuper autojaval en meg ott fogok rohadni egy kuka mellett.... ezt mind akkor a masodikosok elott.

na de mondd meg a picidnek hogy nyugodjon meg.. ha jol viselkedik elhozzatok a delutani alvas elott. vagy kap valami finom csokit ! nekem az unoka hugom most lett elsos.. de o soha nem hisztizett igy... viszont ot nem is fenyegettek az ovonok 12/L

2014. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerek is sarkíthat...
2014. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bennem maig bennem van, amikor also tagozatban a szotagokat tanultuk osszeolvasni, es a tanitonenink nem engedett ki szunetre minket, mert nem ment az osztalynak az olvasas. Meggyozodesem, hogy a vegen mar a stressztol nem tudtunk odafigyelni, annyira nyomaszto volt az ora, nagyon merges volt, vagy csak ugy tett a tanitononk. Lehet, hogy nem gondolta, hogy ilyen mely nyomot fog bennunk hagyni, de nekem pl meg ma is nyomaszto ra visszagondolni. Pedig amugy egy kedves tanitono volt.


En batoritanam, hogy menjen oviba, barmi is tortent, mert azzal, hogy holnap nem megy, kedden meglesz ugyanaz a problema. Holnap meg bemegy, es lehet, hogy jo hangulatban talalkoznak. Ezeket a konfliktusokat meg kell tanulni kezelni magunkban, es az is fontos, hogy hibazni is lehet, attol o meg nem buta.

2014. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!