Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Segitenetek? Fagyit szeretnek...

Segitenetek? Fagyit szeretnek kesziteni tejfeherje allergias kislanyomnak.

Figyelt kérdés

Fagyi formaba keszitenem, de olyat szeretnek ami kivul etcsokival van bevonva, belul gyumolcsos. Lehetseges ezt egy palcikas fagyi formaba elkesziteni ohgy csokival legyen kivul bevonva?Csinaltatok mar ilyet? Oviba kellene gyereknapra.

Koszonom ha segitenetek!


2014. ápr. 4. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinten tejfeherje allergias a lanyom. En a kovetkezot csinaltam: nagyobb cakepop format jo booooven kikentem olvasztott etcsokival, bele afonya sorbet-t tettem, es formaval egyutt osszefagyasztottam. Nagy cake pop formakat sok helyen kapsz, ha nincs otthon, nem is tul dragak altalaban, a mienkhez ujrahasznosithato palcika is van. Sok sikert!
2014. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. en is olyan format szeretnek amihez palcika is van.

Igy csak egyik oldala lesz csokis ha jol ertem. es olyat nem probaltal, hogy az egesz kivul csokis legyen?

2014. ápr. 4. 18:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Megneztem az interneten, ez a cake pop forma olyan mint egy tojas tarto, jol latom? Csak kerek letezik az ilyenbol nemtudod?
2014. ápr. 4. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha egymasra forditanal ket tojastartot. Az egesz fagyigomb csokis lesz, a forma mindket felebe kell csoki.
2014. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!