Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » XVII. kerületben melyik...

XVII. kerületben melyik Óvodát ajánljátok? Eddig a Csicsrgőbe járt, de nagyon rossz tapasztalataink voltak, át szeretném a kislányom iratni.

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a Kuckó oviba járunk, tavaly kezdtük kiscsoportosként, és semmi problémánk nincs. Nektek mi volt, ami miatt váltani szeretnél?
2014. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia mi Mézeskalács oviba járunk.
2014. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem figyeltek a kislányomra, vegyes csoportban volt és a nagyok állandóan bántották, mind fizikailag mind lelkileg. Az óvónők csak ücsörögtek és beszélgettek és tudomást sem vettek a gyerekekről. Lányom leesett a csúszdáról fejjel és még csak fel sem hívtak és orvos sem látta...stb. Odáig fajult az egész, hogy az én 4 éves lányom aki 2 éves kora óta teljesen szobatiszta volt még éjjel is, bepisilt folyamatosan. Először csak az oviba, utána már itthon is.

A gyerekorvos elküldte szegényemet vérvételre is, de szerencsére nem találtak semmit. Azt mondta várjunk egy hónapot itthon, úgy hogy nem jár oviba, és most 1 hónap után eljutottunk odáig, hogy már nem pisil be. Tudom, hogy máshol is van konfliktus, de itt az óvónő meghazudtolta a lányomat.

2014. júl. 22. 19:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretném olyan oviba járatni, ahol nincs vegyes csoport, hanem a régi hagyományos kis,közép,nagy. Meg szeretném ha nyelvet tanulna és majd úszna, vagy tanulhatna táncolni, mert az imádja.
2014. júl. 22. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalotokat szereztetek, főleg a kislányodat, hogy ennyi rossz dolgon kellett keresztülmennie. Sajnos még óvodán belül is változó, hogy melyik csoport milyen.


A Kuckó oviban vegyes csoportok vannak, a mienk (lila) nagyon jó, most csak 4-5-6 éves gyerekek lesznek benne, 20 fő alatti létszámmal. Eddig 20-an voltak, most ha úgy lesz, ahogy mondták év végén, akkor 14 vagy 15 gyerek lesz a csoportban. Nagyon jók az óvónők, most kapunk egy újat, aki állítólag szintén nagyon szimpatikus. Tehát én ezt a csoportot nyugodt szívvel ajánlanám. Elképzelhetetlennek tartom, hogy nálunk ilyesmi előfordulhatott volna, ugyanakkor tudom, hogy az egyik csoportban szintén elment egy kisfiú másik oviba, mert az egyik társa olyannyira uralkodott rajta (mivel játszhat, mit játsszon, stb), hogy pszichológushoz kellett vinni őt a szüleinek, és inkább az oviváltás mellett döntöttek.


A rakosmente.hu oldalon fenn vannak az intézmények honlap címei, ott meg tudod nézni, hogy melyik ovi milyen, általában le is írják, hogy mit nyújtanak.


Ha sok programot szeretnél, akkor az Újlak utcai Csillagszem ovi lehet, hogy jó lenne nektek. A szomszédunk oda járatja a gyerekét, és elégedettek vele.


Nálunk csak táncház van kéthetente (kötelező program), a köztes heteken pedig azt gyakorolják, amit a táncházon "tanultak".


Ha érdekel, meg tudod nézni itt videón, hogy kb. milyen:

https://www.youtube.com/watch?v=v1xfp9gDmC8


Remélem, megoldódik a problémátok!

2014. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!