Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Valas ideje alatt, nem bejelen...

Valas ideje alatt, nem bejelentett lakcimen ovodai beiratas, hogyan?

Figyelt kérdés
Eppen valok a ferjemtol.Van egy ovodas es ket bolcsis koru gyermekem,akikkel visszakoltoztem anyukamhoz.Szept.-tol beiratnam oket az intezmenyekbe,de azt mondtak,csak akkor veszik fel oket,ha legalabb tartozkodasi helykent bejelentjuk ahol most elunk.Ehhez viszont kene a ferjem alairasa is,de o valni sem akar,nemhogy alairni barmit is.A birosag azt mondta,amig nincs itelet,addig nem tudok mit tenni.Nem ut-ver minket,egyszeruen csak idiota!Ilyen helyzetben akkor addig nem jarhatnak a gyerekek oviba-bolcsibe,amig nem lesz itelet?A birono azt mondta,ha a ferjem szemetkedik,akar evekig is elhuzodhat.Dolgoznom kene,mert persze gyerektartast nem fizet,a gyedbol meg nem elunk meg.Tenyleg semmi megoldas?:(
2014. júl. 24. 22:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Hogy anyukádhoz bejelentsd a gyerekeket, /tartózkodási hely/ ahhoz úgy tudom nem kell a férj aláírása. Legalábbis amikor én bejelentettem a gyerekeket más ideiglenes lakcímre, nekem csak a tulajdonos aláírása kellett. Nem kérték sehol a férjem aláírását.
2014. júl. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságon mar rég kérni kellett volna egy ideiglenes elhelyezést es azzal lehet menni lakcimet változtatni -bele kell íratni az ideiglenes ítéletbe az uj címet! - es máris meg van oldva
2014. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Simán megváltoztathatod a lakcímüket nem kell a férj aláírása!! Hasonló és mégcsúnyàbb kalamajka után mondta nekem az okmányirodás,emellett egy rendőri papírom is van róla. De enélkül is tudom hogy soha sehol nem kérték az ő aláírását. Ideiglenes elhelyezést meg nem állapítanak meg csak úgy mostmár,ha nincs veszélyben a gyerek. Szóval bátran jelentkezz be anyukádhoz a gyerekekkel mihamarabb!!!
2014. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ez marhajo.Engem az okmanyirodas zavart el,hogy kell a ferj alairasa.
2014. júl. 25. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan kell a ferj beleegyezese es aláírása.
2014. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!