Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kell vinnem orvosi igazolást?

Kell vinnem orvosi igazolást?

Figyelt kérdés

A lányomnak éjjel hasmenése volt (2x volt WC). Most jól van, és ha nem lesz tovább baja, holnap vinném oviba. (Reggel betelefonáltam, hogy mi a helyzet.)

Szerintetek vigyem most el orvoshoz, hogy adjon neki igazolást? Bevigyem a sok beteg közé?


Félre ne értsetek, ha még napközben is lesz hasmenése, nem fogom bevinni a többi ovis közé, de ha ma már nem lesz baja?


2014. okt. 15. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a telefonban azt mondtad, hogy hasmenés miatt nem viszed akkor kell orvosi igazolás
2014. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vinni kell. De szerintem érdemesebb a rendelési idő előtt bemenni, úgy persze, hogy telefonálsz előtte a dokinak.
2014. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonban mondtad, hogy beteg, így mindenképpen kell igazolást vinni.
2014. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kell vinned. De 2x volt hig széklet akkor még nincs ám hasmenése
2014. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon nem tudod lebeszélni az orvossal? Már ha tényleg nem lesz ma baja. Nálunk működik, receptet is így íratunk. Felhívom, megcsinálják, van egy hely, ahova kirakják. Rendelési idő után is el tudom venni.
2014. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!