Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás korban is szokott...

Óvodás korban is szokott olyan lenni, hogy egy gyerek szülinapi zsúrt rendez otthon, vagy csak az iskolás időre jellemző?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2014. okt. 22. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott. Nálunk is volt zsúr, de több helyre meg is voltunk hívva az ovis barátnőktől.
2014. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, kiscsoportos gyerkőcre is jellemző? nem igazán ismerek olyan jól egy szülőt sem :(
2014. okt. 22. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tartottam egyik gyerekemnek sem ovis korban, felénk nem szokás szerencsére. Csak kb. 9-10 éves kortól.
2014. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi nagycsoportban tartottunk először a lányomnak bulit, mikor 6 éves volt.

A fiam most kiscsoportos, és miután látja a nővérétől, természetesen ő is szeretne bulit. Úgy gondoltam, hogy a névnapját tartjuk meg, mert az van nyáron (akkor lesz 4,5 éves), és max 4 gyereket hívunk el, de szülővel együtt. Ilyen kicsikért még egyedül nem mernék felelősséget vállalni.

2014. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Épp most hívták meg a fiamat (5 lesz nemsokára) az egyik kislány 4. szülinapjára. Játszóházban lesz. Nálunk ez rendszeres.
2014. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nyolcadikos vagyok, de régebben emlékszem, hogy a mi csoportunk tartott :) Talán középső csoportban lehetett az első zsúr, egy játszóházban, ami nagyon nagyon jó volt :D Aztán mindig a mekibe mentünk szinte :))

14/L

2014. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor itt a lehetőség,hogy megismerd!nem feltétlenül kell játszóház-bár több okból praktikus(rendrakás,..stb)de drága,viszont nagy a tér.
2014. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányom 3évesen ment oviba. Kiscsoportba még nem, de most középsőbe már tartottunk.

Tavaly még valóban se a gyerekek, se a szülők közt sem volt meg a kötődés, a kislányom nem is igényelte, és én se hívtam volna meg vadidegen anyukákat a lakásunkba.

Idén is csak még mini zsúr volt, de szuper volt ezekkel a paraméterekkel.

3meghívott gyerek anyukástúl+ 15- 16h-ig, utána irány a játszó.nekünk nincs kert.

Feldíszítettem a lakást, énekeltünk, tortázás, kicsi játék.

Untig elég volt a 4gyerek.

A maradék rágcsát, tortát, szörpit levittük a játszóra, és ott elvoltak.

2014. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
középső/nagycsoporttól szokott lenni ilyen :)
2014. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!