Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelezhet erre az óvoda?

Kötelezhet erre az óvoda?

Figyelt kérdés
Szóltak már 2x, hogy fizessem be a tánc pénzt. Senki nem kérdezte meg, hogy akarom-e, hogy járjon a gyermekem, ez kötelező. Nem nagy összeg, egy ezres, de igy költözés meg karácsony elött, nem jön jol.
2014. nov. 19. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szólj, hogy a te gyerekedet ne vigyék a többiekkel táncolni, mert nem akarod, és nem fér bele a keretbe.
2014. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

nálunk is van kötelező tánc, ez délelőtt van, akkor is kell fizetni ha a gyerek beteg, mert az oktató ugye akkor is megy és nem gyerekenként van a pénz hanem fix díjjal dolgozik.

nem tudom, hogy kötelezhetnek-e, de ha belegondolsz, mindenki jár, mindenki fizeti, a gyerekednek lenne rossz ha azon az órán az öltözőben kéne ülnie egyedül.

egyébként az első szülőin nem beszéltétek ezt meg? nálunk a többség dönt alapon megszavaztuk

2014. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem hagyják ki belőle, mert ha nem fizetek, akkor is ott van a gyerek. A csoportba jönnek hozzájuk. Állítólag tavaly is volt, csak nem szóltak igy nem fizettem egyszer sem. Nem bocsátották szavazásra, csak mondták, hogy ez lesz és mennyibe kerül.
2014. nov. 19. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért egy ezres meg nem olyan nagy összeg, még karácsony előtt sem, pláne ha nem most szóltak először.
2014. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. nem ovis társak a gyerekeink? tavaly nálunk a csoportpénzből fizették, idén viszont a sok kirándulás miatt nem jönne ki belőle, ezért fizetjük.

beszéld meg az óvónővel, hogy nektek túl sok az 1.000.- erre. esetleg ha otthon vagy,, akkor ne vidd azon a napon vagy nem tudom. az óvónő biztos ki fog találni valamit, csak mond el neki őszintén, hogy nektek ez az összeg már nem fér bele

2014. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kötelező,és elfogadtátok akkor igen kötelezhetnek.
2014. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös, nem hiszem. :)

Megprobálom beszélni velük :/


4-es! Mint irtam most költözük albérletbe, ott elmegy egy csomó pénz. És én jelen pillanatban munkanélküli vagyok. Tehát igen csak van hova rakni azt az ezrest is...

2014. nov. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!