Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egyedülálló anyukák! Milyen...

Egyedülálló anyukák! Milyen munkát lehetne elvállalni, ha a gyereketeket oviba kell vinnetek?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző munkahelyemre nem tudok visszamenni mert 12 órába kéne járnom de sajnos kislányomat nem tudnám senkire rábízni (meg nem is szivesen bíznám) Apa sajnos hétfőtől péntekig nincs itthon a munkája miatt és más segítségem nincs. Milyen munkalehetőségek vannak ahol pl 7-15ig lehet dolgozni?
2015. jan. 11. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Milyen végzettséged van, és mit csináltál a szülés előtt, és azt mennyi ideig?


8-16-ig amúgy hivatali nyitvatartás van, tehát valamilyen hivatal szóba jöhet(ne)?

2015. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

multi cégnél dolgoztam mint operátor 3 évig,előrébb lépés elött estem teherbe igy táppénzre is sorról mentem. sajnos csak érettségim van informatikai ismeretekkel. én is valami hasonlóra gondoltam csak sajnos ilyen helyre nehéz bekerülni.

köszönöm a választ!

2015. jan. 12. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd meg az előző munkahelyeden nincs e valami részmunkaidős vagy rövidebb munkaidős állás-egy próbát megér.

Egyébként hivatalok, bankok, irodák, ovik, bölcsik, iskolák, ilyen helyeken tudsz érdeklődni.

2015. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalok, szolgáltatok irodáiban, de ezekhez a helyekhez protekció sem árt. Merre éltek?
2015. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha szereted a kisgyerekeket, akkor egy bölcsi, ovi, egy tanfolyammal szóba jöhet, csecsemőgondozó, dajka, pedagógiai asszisztens. Ezek a munkahelyek azért "kényelmesek" mert amikor az oviban szünet van, neked is szünet van, a munkaidő nagyjából 7-15-ig vagy 16-ig, egy tanfolyamot megér ha van a környékeden ilyen álláslehetőség.

Újabban nyílnak mindenütt Családi Napközik, Játszóházak, mifelénk oda is keresnek sok munkaerőt most.

2015. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én speciel 7-fél 5-ig dolgozom, egyetlen előnye hogy gyalog 15 perc az ovi. Mondjuk mi kisvárosban lakunk, semmit nem találok, ha lenne is messzebb, akkor meg ugyan ott vagyok az utazással. Így fél 7 körül viszem oviba és háromnegyed 5-re megyek érte. Ez van sajnos, örülök hogy egyáltalán munkám van. Jövőre viszont már iskolás, szóval az még érdekes lesz, mert oda nem tudom vinni fél 7-re.
2015. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak posták,bankok,ahol rövid az ügyfélfogadás.Ha nem lényeg a pénz,akkor eljárhatsz magánházakhoz takarítani.1000-1500ft/óra kb úgy tudom.Vagy tudom nem lenne a legjobb,hogy pont amikor a férjed otthon van,de vannak helyek,ahova lehet csak hétvégén menni dolgozni.Egyébként én megpróbálnék visszamenni a régi munkahelyedre 4-6 órába.Engem visszavettek volna úgy is.
2015. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyelvet nem tudsz? Van nálunk pont egy állás. Nagyon rendesek a főnik. Ha kell, 7 órás is lehetsz és simán odaérsz az oviba. Budapest.
2015. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!