Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budapest 16. kerületi óvodákró...

Budapest 16. kerületi óvodákról, beszoktatásról bármilyen információt megosztana velünk valaki? Cinkotai ostoros uti Huncutka oviba jár/járt gyermeketek? Tapasztalatok? Sashalmi könyvtár utcai Manó oviba jár/járt gyermeketek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Első sorban Cinkotai Huncutka ovi jönne szóba tartózkodási helyünk alapján (már a párom átjelentkezett de én még nem, pont az ovi választás miatt nem jelentkeztem még át) mivel a hév azon oldalán vagyunk amelyiken a Huncutka azaz ostoros úti ovi van így remélhetőleg oda kerülünk, bár sokan mondják szinte lehetetlen bekerülni oda :-(

A másik cinkotai ovi jövendő utcai nagyon kiesik nekünk gyalog messze lenne gyerekkel együtt odafele meg nincs tömegközlekedés, emiatt oda nem annyira szeretnénk menni.


A másik ovi ami szóba jöhet a régi lakcímem alapján az a sashalmi manó ovi, egész pontosan a könyvtár utcai óvoda (tömegközlekedéssel még ez is egyszerűbb lenne mint a jövendő utcai). Erről mi a véleményetek?


Érdemes lenne átjelentkeznem a Huncutka ovi miatt, vagy a sashalmi Manóval jobban járnánk és akkor inkább ne jelentkezzek át?



#Budapest 16. kerület #Huncutka óvoda #Jövendő utcai Óvoda #Könyvtár utcai Óvoda #Könyvtár utca #Jövendő utca #Ostoros utca
2015. márc. 9. 11:44
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menjetek el egy nyílt napra mindegyikhez amelyik szóba jöhet. Az sokat elárul az óvónőről. Látod azt is, hogy a gyermekek hogyan viszonyulnak hozzá. Ha alkalom adódik, az udvari játékot is figyeld meg.
2017. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!