Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha látnátok az oviban, hogy...

Ha látnátok az oviban, hogy az egyik kisgyerek megveri a másikat és az óvónő nem csinál semmit, akkor szólnátok a megvert kisgyerek szüleinek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább a verő gyerek szüleinek. De a gyerekek közé is ugranék, és egyből rászólnék a gyerekre, aki bántja a másikat, hogy ha még egyszer megpróbálja, a következőt tőlem kapja. Biztos nem lennék népszerű, de pont nem érdekel, nevelje meg a gyerekét.
2015. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A verekedős gyerek szüleit nem ismerjük, csak a megvert kislányét.
2015. ápr. 2. 10:35
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

megveri? és te végignézted és nem sikítottál az óvónőnek, hogy csináljon valamit? hát te is furcsa vagy hallod...

szerintem nem az a kérdés, hogy melyik gyerek szülőjének szóljál utólag, hanem hogy miért nem tettél semmit. és óvónő is végignézte? akkor még a vezetőnek is szólnék.

bár mondjuk a szitutól függ, nekem pl. fiam van, az oviban "péppé verik egymást" mikor szuperhősöset játszanak,persze igaziból nem ütnek nagyot, csak eljátsszák.

2015. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, ha ezt végignézném, a helyszínen az óvónőnek szólnék.
2015. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-s én nem voltam ott. A férjem látta tegnap reggel, amikor bekísérte a lányunkat a csoportszobába. Az egyik kislány odament a másikhoz, valamit mondott neki és teljes erejéből hasba öklözte. A férjem ott állt az ajtóban és rászólt a verekedős kislányra, valamint nagyon szigorú tekintettel nézett rá, így a verekedős kislány elsunnyogott.
2015. ápr. 2. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem ismered, és szólhatsz a megvert kislány szüleinek, de mire mennek vele? Semmire.
2015. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, az óvónőnk szólnék, mert ez az ő dolga, hogy rendezze, ráadául ő van ott.

Képzeld el a szitut: a megvert gyerek anyja/apja bemegy az oviba, odaáll Gizi néni elé ezzel a dumával: Kedves Gizi néni, Mancika anyukája mondta, hogy múltkor a Sanyika megverte a mi Lajoskánkat, és nem tetszett csinálni semmit, hogy is volt ez, tessék már elmesélni, mert Lajoska fél éjszaka zokogott és a szeme is tikkel, szerintem a veréstől lehet.

2015. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szólt a férjed akkor az óvónőnek? Ha igen, nem tennék semmit. Ha meg nem, most már akkor sem intézkednék így utólag, ezt a helyszínen kellett volna intézni.
2015. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szólnék az óvónőnek. Amúgy ugye tudod, hogy a gyerekek általában verekednek?
2015. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi az hogy "a gyerekek általában verekednek?" persze, cigányéknál biztos, meg prolifalván. De pl az én lányoméknál nem szokás! és vannak még olyan gyerekek akik nem verekedősek.
2015. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!