Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerinted jó ötlet gyerekkonce...

Szerinted jó ötlet gyerekkoncertre szervezni szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Lányom nyáron ünnepli szülinapját és pont lesz egy ingyenes szabadtéri koncert. Milyen lenne ha az óvodás társait is elhívnánk, hogy ott ünnepeljenek együtt?
2015. máj. 11. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De ott hogyan tudtok bármivel is készülni? Hogyan lesz valami kis italuk, ételük, torta?

Vagy ha lesz, akkor hogyan szervezed meg, hogy idegenek ne menjenek oda?

2015. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jó ötlet, mert amint meglátják a tortát idegenek is odamennek és pillanatok alatt elfogyasztanak mindent. Illetve a szervezők se biztos hogy eltűrnék, hogy te ott asztalokat állítasz fel, meg is büntethetik őket, hogy engedély nélküli ételosztás van.
2015. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy csapat gyerekkel kimentek egy koncertre, álltok az utcán, meghallgattok pár számot, és... ? Én sem egészen látom át, hogy hol is van ebben a születésnap egész pontosan.
2015. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ötlet! Mi van, ha pisilniük kell például? Egy gyerekkel is körülményesebb megoldani, mint otthon, nemhogy többel.
2015. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda lehet menni, de nem állhatsz neki külön ünnepelni a gyerekedet, azt nem engednék a szervezők. Ez mindenkinek szól, megkülönböztetés nélkül, senkit sem fognak kiemelni. Ha ilyet akarsz, hívj - és fizess - meg egy zenekart.
2015. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet jó megoldás, de figyelni kell, hogy együtt maradjatok a tömegben, és utána kell szervezni egy közös játszást, hogy mégis együtt is legyenek a gyerekek, ne csak egy helyen.
2015. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt én se látom most át, hogyan is gondoltad. hogy tortáztok, isznak a gyerekek ha szomjasak, hogy figyelsz rájuk, hogy ne vesszenek el a tömegben? leírod? mert lehet ezeket már kigondoltad :)
2015. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!