Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ballagásra csináltatunk...

Ovis ballagásra csináltatunk mi nagycsoportos szülők ajándékot az óvónéninek és a dadusnéninek (fejenként 2800ft) ezenkívül illik virágot is venni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egyénileg ajándékozunk gravírozott tollat. Kicsi csokor virággal gondoltam majd odaadni. Dadusnak csak virágot adunk. Kb.fél éve van a csoporttal.
2015. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam csoportjában(ő is most ballagott) nagyzási mánia van.

Mindenre tízezres utalványokat kapnak az óvónők.

Most anyák napján kaptak 10000 ft-os utalványt egy drága bonbont és egy cserepes virágot.

Ma volt ballagás,megint kaptak egy cserepes virágot.


Virág illik,egy szép csokorral...

2015. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi rajzoltatunk a ballagókkal egy szép szivárványos tájképet, és ebből a mintából selyemkendőt csináltattunk. emellé nagy csokor virágot kaptak. 5000 ft-ot adtak be a ballagók fejenként.

én ezen kívül már nem akartam hűdenagydolgot, szép borítékban a gyerek fényképe pár kedves köszönősorral, meg egy nagy bonbon.

a szomszéd csoportban a ballagók fényképes bögrét csináltattak és mellé vásárlási utalványt és virágot adtak.

2015. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia mi is rajzokat és virágot kaptunk :)
2015. jún. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nálunk megőrültek a szülők, aranylánc lett megszavazva mindkét óvónő számára, plusz nyuszika medál rajta, merthogy nyuszi csoport. Normális ez? Szerintem abszurd. Óvó nénik nem rokonok és nem barátnők. Ráadásul egymást lesik, ki mekkora ajándékot kapott. A t*.köm tele van ezzel a sok agyatlan libával, rongyrázó mucikával. Ilyenkor azért gondolok dolgokat. Embereknek sír a szája hogy micsoda szegénység meg adók meg lóf*.sz, aztán aranylánc az óvó néniknek, tablet a ballagó ovisnak, éttermi vacsora a családnak. Én sajnos nem adok bele ebbe az őrületbe egy huncut fityinget sem, és tabletet sem fog kapni a srácom, ellenben ezekből a pénzekből megy zenét tanulni, nyáron lovastáborba és a Balcsihoz. Még marad is belőle, ahogy kiszámoltam. És ha eszembe jut, jókat fogok nevetni ezen a sok tyúkon, akik játsszák a Csekonics bárónőt...
2019. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!