Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jelképes az óvodai ballagás...

Jelképes az óvodai ballagás nálatok is? Vagy valóban nem viszitek már a gyereket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anyaságin vagyok,nem járatom utána nyári oviba. A ballagás+tanévzáró után,ez mindig május vége,már nem viszem. De gondolom,ha lenne munkahelyem akkor kénytelen lennék vinni egész nyáron.
2015. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen nálunk is jelképes,most volt a héten,de július közepéig még van ovi. Zárva tartás alatt nem fogjuk vinni ügyeletes oviba.
2015. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért megnézném kinek van 3 hónap szabija... nálunk azok, akik otthon vannak, júniusban még hozzátok, óvónő mondta, hogy ebben a hónapban még nem lesznek összevont csoportok, de utána már nem. mi csak abban az 5 hétben nem visszük mikor nincs ovi, így se tudunk elmenni idén nyaralni, mert nincs annyi szabink, hogy férjemmel egyszerre vegyünk ki 1 hetet :( sajnos idén rosszl jöttek ki a szünetek és a hosszú hétvégék :(
2015. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is jelképes volt tavaly, hiszen hogy a fenébe lehetett volna három hónapig otthon maradni? Ennyi szabijuk még a pedagógusoknak sincs, nem ám, hogy nekem. Bőven elég volt a nyári zárást megoldani, ami felújítás miatt amúgy is hat hétig tartott. Ez maximum azoknak nem probléma, akik kistesóval vannak otthon, vagy ahol van nyugdíjas nagyszülő, aki rá is ér, közel is van.
2015. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!