Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szokás vinni oviba a...

Mit szokás vinni oviba a gyerkőc névnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szulinap egy konnyebb kerdes, vihetunk tortat. De nem tudom, hogy pl. Nevnapra mit lehetne vinnies megvendegelni az ovistarsakat. Koszi.



2015. jún. 25. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én kekszet szoktam vinni és egy üveg szörpöt. névnapot nem tartanak nálunk, így a 10órai gyümölcs után adják oda az 1-2 szem kekszet. kérdezd meg nálatok hogy van, ha ott ebéd után megköszöntik akkor kis sütit vihetsz be, mondjuk muffint vagy valami piskótát
2015. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aprósütit szoktam vinni, egy kis sósat és édeset is ( pl. muffint és pogácsát) De vannak akik bolti sütit, kekszet, perecet visznek :). Meg valami minőségi szörpöt :)
2015. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pilóta kekszet, sajtos tallért és 2-3 rostos innivalót.
2015. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27 muffint szoktunk sütni, úgy az óvónőknek is jut, de túrós sütit is vittem már, be tudják tenni hűtőbe. Plusz szörp. De a házi keksz is jó ötlet. Ha nem engednek otthoni sütit bevinni, akkor pilóta keksz, ropi vagy egy-egy szelet csoki.
2015. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!