Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Debreceni Anyukák! Hol vettéte...

Debreceni Anyukák! Hol vettétek az oviszsákot? Bevált?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan nem debreceni vagyok, de kipróbáltam már pár féle zsákot, leírom mit tapasztaltam, hátha találsz benne hasznos infót.

először is tudni kéne, hogy van-e valami kérése az ovinak arra vonatkozóan, hogy mekkora lehet max a zsák. Sok helyen olyan kicsik az öltözőszekrények, hogy a normál vállfa be se fér, csak a gyerekvállfa-szélességű zsákok, illetve a hosszú fajtájú hagyományos zsákok alul begyűrődnek stb, mert alacsony a szekrény belmagassága.

ja, és olyan vállfát tegyél bele, aminek van keresztben (vízszintesen) merevítője, erre tudod majd tenni a tartalék nadrágot, így kevesebb ruha gyűrődik alul csomóba, kisebb lesz a pukli...

elől legyen zseb (apró kincseknek, zsepinek stb.)

hiába van rajta cippzár, mindig le lesz húzva...

függőlegesen legyen a nyílás (jobban átlátható mi van benne)

ágynemű-hazaadáskor jól jön egy nagyobacska szatyor, vagy balesetes szerkóknak valami nejlon, én ezt is be szoktam tenni a zsák zsebébe.

kb ennyi ami praktikussági szempontból szerintem lényeges, illetve, hogy mosható anyagból legyen.

2015. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsodat, megfogadom. Méretet nem adtak meg a zsákhoz, majd ismerősöktől tudakolódzom.
2015. jún. 26. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket az első írt azok mind nagyon jó tippek, de hozzáteszem nem kell ezt túldramatizálni. Augusztusban Tescoban is lehet kapni zsákot, amúgy itt mifelénk (Bp) főleg Röltex jellegű üzletben vagy kimondott bababoltban kapható.
2015. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon könnyű varni is pl ha lány akkor egy szokny alját összevarrod az is tökéletes
2015. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!