Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » S. O. s! Hol tudok pénteken...

S. O. s! Hol tudok pénteken Budapesten oviszsákot venni?

Figyelt kérdés
Nem utolsò pillamatra jagytam, hanem elrontotta a varrònőm és hétfőn kezdődik az ovi.
2015. aug. 19. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Facebook.. tudom, tudom, rémes egy hely. De ilyen problémákra gyors megoldás. Érdemes belépni egy pár babás-mamás-gyerekes csoportba, kiírni mindenhová, hogy gondban vagy, és ha a lakhelyed szerint keresel, simán találhatsz megoldást. Talán van valakinek olyan, amit nem használ, vagy használt, jó állapotú és eladná! Üzletekben nem bíznék, sokan bezárnak a hosszú hétvégére.
2015. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt is gyorsan szokott segítség érkezni. Nem kell rászorulónak lenni, az is épp elég gond, ha az idő szorít!

www.szivesseg.net


Nekünk sajnos nincs ovis zsák itthon, de drukkolok, hogy időben találjatok!


Megkérdezhetem, hogy pontosan mit rontott el a varrónő?

Nem lehet kijavítani valahogy?

2015. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Újpesten, a víztoronynál lévő papír-írószer boltban (Stop-shop) szokott ilyenkor lenni.
2015. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Auchan? Az is zárva? Ha pénteken zárva is, szombaton tuti nyitva. Ott lehet kapni kb. Egy ezresért.
2015. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem és az Auchan csak 20-án zár be, tehat pentek szomvat nyitva lesz.
2015. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kínai?
2015. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tesco,auchan,kinai.de mit rontot el a varónő ? A zsákon ? .
2015. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bababoltokban is szokott lenni, bár drágább.
2015. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Elég hülye kérdés. Budapesten elég sok helyen lehet oviszsákot venni, szerintem az üzletek száma határtalan. Nem is értem.

Pl. Auchan, Tesco, Interspar, csak hogy a nagyobbakat említsem, de ha minőségibbet akarsz, akkor inkább kisebb írószer boltok. Számtalan hely van, Budapest a főváros, igen sok üzlettel.

Vagy rendelj neten: pl. ovsjel.hu

2015. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, komolyan azt gondoltad, hogy az üzletek is bezárnak 4 napra? De komoly. Egy Auchan dolgozó
2015. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!