Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Happy House Magánovi? Hogy...

Happy House Magánovi? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kislányom ősszel kezdi az ovit(elvileg novemberben),a Happy House-ban:)nekünk nagyon tetszik eddig.Valakinek jár oda/járni fog oda lurkója?!

2015. aug. 25. 11:57
 1/3 anonim válasza:
Rossz helyre vitted. Sokan elhozták onnan már a gyereküket. Többek között mi is. Az intézményvezető és a lánya nem korrektek a szülőkkel, ez nekünk sem az első napokban derült ki, hanem fokozatosan, ahogy többször hazugságon csíptük őket. A többi óvónő jó, de nagyon gyakran cserélődnek, mert nem becsülik meg őket. A saját gyerekeik is odajárnak, és kivételeznek velük, ami a többieknek rossz. Nagyon kevés igazi, törődő figyelem jut a gyerekeknek, nem fejlődnek megfelelően.... Persze azért nem a pokol, ha jól érzi magát ott a gyereked, akkor csak tartsd nyitva a szemed, és figyeld a fejlődését, hátha rátok nem lesz igaz, amit leírtam. Ha nem érzi ott jól magát, akkor váltsatok. Minden ismerősünk, aki eljött onnan, nagyon jó döntést hozott, elmondásuk szerint. Mi is.
2015. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 p.panka válasza:

Sziasztok, az én kislányom is odajár és nem vagyok teljesen megelégedve az ovivak. Akik elhozták a gyereküket, ők hová vitték őket? Melyik oviba?

Köszi előre is a válaszokat!

2017. febr. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Képzeld, mi pont a héten mennénk beiratkozni.... Most megijedtem!Melyikbe jártok, mert ha jòl tudom két òvodája van a Happy Housenak. Milyen rossz tapasztalataid vannak? Mi nem tetszik?

Nagyon köszi a segítséget.

Illetve másoktòlaz ötleteket, hogy hol vannak jò ovik!

2017. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!