Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti tettetek jeleket abba a...

Ti tettetek jeleket abba a ruhába, dolgokba amiket bevittetek az oviba?

Figyelt kérdés

Most találtam a neten egy tök jó oldalt ahol lehet venni ovis jeleket vasalhatós/öntapadósat,és érdekelne a véleményetek hogy jó e az ilyen? Végülis ha vasalhatósat veszek,amit a címkére kell tenni,ha el akarja lopni akkor kivágja és kész.Ezért nem tudom.Nálatok fordult elő hogy eltűnt valamitek?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Egy friss ovis Anyukája


2015. szept. 5. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan erről az oldalról beszélek.


[link]

2015. szept. 5. 16:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Friss ovis anyuka vagyok én is! Én egyenlőre rajzolgatom a jeleket, bár nem mindegyikbe könnyű, mert a gyerek kivágatja a címkéket. Pont most mutatta egy anyuka azt, amiről írsz. Mondta,hogy elvileg mosható, de majd kipróbálja és elmondja milyen. Ha beválik, én rendelek!

Azért a ruhalopás nagyon durva. Nálunk ilyen még nem igazán fordult szerintem elő, a keveredés végett kérik a jeleket.

2015. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem: www.silmama.hu

Én teszek bele de leginkább azért hogy az ovónéni tudja kié. Ezeket nem címkére kell vasalni szerintem, van kedvező csomag amiben öntapadós is van amit egyéb dolgaira tehetsz (kulacs stb)

2015. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagy volt ovis, bizony néhány ruhánk nem került elő. Hiába van benne a jel, aki el akarja vinni, elviszi. Nem az a célja a jelnek, hogy megvédje a magántulajdont, hanem hogy azonosíthatók legyenek a dolgok. Főleg a gyerek ismerje meg a magáét. A kicsi csoportjában még nem volt probléma, pedig kevesebb ruhában van benne a jele. Ez emberfüggő. Jobb a csoport összetétele.
2015. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A toll is tartós, és nem olyan macerás. Rengetegszer volt, hogy elkeveredett, esetleg más gyerekre adták fel a gyerekeim ruháját, és csak sokára kerültek vissza. Én monogrammoztam. A gyerek nem a jelről azonosítja be a ruhákat, hanem egyszerűen csak felismeri. A jelzés az óvónőknek és a dadusoknak kell. A toll pedig mindíg kéznél van.
2015. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovisjeltől szoktam én is rendelni, az új öntapadós jelet most tesztelem. Eddig tetszik. Én nem lopás miatt jelezem a ruhákhat, hanem hogy könnyebb legyen a gyereknek is meg az óvónőnek is. A kicsi most kezdte az ovit, éppen 3 éves, még nem keni vágja mi az övé. A nagy 6 éves, ő tudja mi az övé. Nálunk lopás nem volt, inkább ha elkeverednek ruhák, akkor szokták keresni a fb csoportban anyukák. Ezért jó pl ha van benne jel.
2015. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiscsoportban még tetem bele jeleket de most nagycsoportban már nem mert tudja már hogy melyik az övé .
2015. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rendeltem öntapadós és vasalható jeleket is. Mielőtt kezdte az ovit szépen belevasalgattam a ruhájába, de azért szép számmal volt ami azóta leesett úgyhogy szerintem nem éri meg ezzel szórakozni, ráadásul elég macera és egy csomó idő mire az összes ruhájába belevasalja az ember, inkább maradok az alkoholos filcnél.
2015. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!