Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kis fiam március végén lesz 3...

Kis fiam március végén lesz 3 éves mehetne Márviis végén amikor betolti a 3évet (ami pont húsvét vasárnap fogja betolteni) kérdésem az hogy ti be iratnátok arra a párhónapra vagy hagynátok szeptemberig?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám szeptemberig. Mire beszokik, tényleg megszokja, megszereti az ovit, jön a szünet és kezdhetitek szinte elölről.
2015. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már fölvették az oviba évközisnek?
2015. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen fel vettèk mivel nekem a vèdonő azt mondta hogy amint be tölti a 3 èvet mennie kell oviba .az ovoda meg azt mondta mehet Márciusba vagy következô èv (2016) Szeptemberèbe
2015. szept. 21. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vinném, akár még egy kicsit hamarabb is.
2015. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vinném a helyedben. Teljesen fölösleges kétszer végig csinálni a beszokatást. Csak szeptembertől vinném.
2015. szept. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A védőnő hülyeséget mondott. Nektek csak jövő szeptembertől kötelező. Nem is értem miért olyan nehéz értelmezni a jogszabályt! Annak kell menni, aki aug. 30-ig betölti a hármat!!!! Nem pedig arról szól, hogy ha év közben egyszer csak 3 lesz, másnaptól menni kell.

Amúgy én nem vinném.

2015. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem viném ,csak szeptembertöl .
2015. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A jogszabály okés, de nálunk is pl. a kisfiam márciusban volt 3 és mi is beírattuk előző évben, mert ha betöltötte a 3-at, mentem volna vissza dolgozni (közben összejött a kistesó, de azt nem tudhattuk előre, hogy mikor). Mi februárban kezdtük a beszoktatást, és szépen beszokott (az első hét volt nehéz) még a kistesó előtt (május), meg a betegségek is megvoltak sajna. De a nyári szünet nem zavarta meg, örömmel megyünk, nincs vita, sírás.

Szóval ha nem kell visszamenned dolgozni, és úgy gondolod, akkor még maradjon otthon szeptemberig. De ha vinni akarod, az is rendben (én túl akartam lenni a beszoktatáson, hogy majd ne a pici mellett kelljen, meg nagyon jó neki végre közösségben, gyerekekkel játszani).

2015. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!