Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beszédhibás gyereket felveszne...

Beszédhibás gyereket felvesznek iskolába? Ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire beszedhibas. Ha súlyos, akkor speciális iskolát fognak javasolni
2015. nov. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felvesznek ,de ha nagyon beszédhibás akkor inkább egy speciális suli kell neki .
2015. nov. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5 hanghibája van,logopédiára jár
2015. nov. 19. 07:17
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha kell inkább maradjon még egy évet oviba!

Nem sűrgetem,amúgy másban nincs gond nála!

Csak érdekel,mert egy ismerősöm gyerekét(nem most, pár éve),meg felvették egy erős suliba,pedig sokkal súlyosabb beszédhibája volt!

2015. nov. 19. 07:28
 5/12 anonim ***** válasza:
A beszédhiba sulyossagat szakember fogja megallapitani, nem egy laikus. Attól, hogy szerinted ersebb beszédhiba volt annak a gyerekek, meg egyáltalán nem biztos, hogy valóban az volt, lehet hogy könnyebben javítható. A lényeg az, hogy a szakemberek javaslatát fogadd meg
2015. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze nyilván,de mivel alig lehetett érteni mit mond,ezért gondolom,hogy súlyosabb volt!
2015. nov. 19. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is felvettek, pedig nem javasolta a logopédus. Én erősen dadogtam, azt is mondta, hogy nem fog elmúlni. És elmúlt. Ennyit erről. Ne írasd spec. iskolába. Örök életre megbélyegzi a gyereket.
2015. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 hanghibát 1-2 év alatt kijavitanak maradjon inkább oviban +1 évet.
2015. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek a kisfia szabályosan húzza a szavakat, nagyon dadog, mégis engedték az iskolába....
2015. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: a fiúknál sokszor maradandó a dadogás. Attól még lehet értelmes. Zeneiskolában a furulyaoktató dadogott nagyon, mégis sokra vitte.
2015. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!