Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis farsangon jelmezverseny?...

Ovis farsangon jelmezverseny? Szegény gyerek azóta is szomorkodik, hogy nem ő nyert. Minden oviban van ilyen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Adj neki otthon egy különdíjat!
2016. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Jól el van kényeztetve...
2016. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az enyém kiscsoportos, de nálunk nincs verseny.

De egyébként sajnos meg kell tanulnia, hogy ha valamiben nem ő nyer, akkor ez van. 4 éves a fiam, de pl. ha játszunk valamit, nem mindig "engedjük" nyerni. Van, amikor persze dühíti, mert kicsi még, de van,hogy megérti,hogy most apa vagy anya ügyesebb volt. Ezt is meg kell szokni.

2016. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekek általában mindig nyerni akarnak. Még nagyobb korukban is bennük van ez a késztetés, csak már addigra megtanulták kezelni a vereséget.
2016. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze meg kell tanulnia....de ez nem egy mérhető eredmény. Ő csak annyit ért belőle, hogy a másik gyerek szebb volt. Más egy sorverseny, vagy más ügyességi verseny. Szerintem kár egy ilyen jó bulit elrontani.
2016. febr. 19. 13:39
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Sportverseny semmivel nem másabb, hisz ott aki nyeri, mondhatjuk, hogy szegény gyerek azt hiszi a másik ügyesebb volt. Ez így is van:)

Meg kell tanítani veszíteni. Én itthon se hagytam őket nyerni mindig.

Egyébként a mi gyerekkorunkban is volt jelmezverseny, minden évben ebből állt a farsang. És nem lettem lelkibeteg.

A gyereket fel kell készíteni az életre!

2016. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
A mi ovinkban nincs ilyen, nem is bánom. Sőt mindenki ugyanannak öltözött, tavaly is így volt, idén is, szerintem így volt jó, nagy élmény volt a gyerekeknek.
2016. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is meg kell tanulnia....de nem olyan sürgős ezt már ovis korban. Kár elrontani vele a gyerek kedvét, jó buli is lehetett volna. Hetek óta készült rá. A nevelő szándékú versenyeztetést én szívesen kizárnám az ünnepekről.
2016. febr. 19. 14:07
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem volt jelmezverseny. Vegyes csoportban jár, ő kiscsoportos még. Nem is bánom, ő pl még most tanulja hogy nem mindig nyerhet mindenben. Nem hiszem hogy a farsang erre a legjobb alkalom. Ott az a lényeg hogy jól érezze magát, táncoljon, egyen-igyon, bulizzon. :-)
2016. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem nálunk nem volt, és még első osztályban sincs.
2016. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!