Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek szóljak a vezetőne...

Szerintetek szóljak a vezetőnek vagy elég ha az óvónővel beszélek?

Figyelt kérdés
Tegnap azt modnta a fiam, h. alvásidőben ki akart menni wc re (nem pisilnie kellett és ezt meg is mondta ) nem az óvónő, hanem a dajka volt a csoporttal. A gyereket nem engedte ki a wc re!?
2016. ápr. 19. 08:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

előzményként annyit még hogy már nem sokáig fog abba az oviba járni, mert elköltözünk. Azonban nem ez az első ilyen és bár én nem vagyok az a típusú anyuka (úgy érzem hogy mondhatom úgy sajnos) aki reggelente bájcseveg az óvónőkkel, messze dolgozom ezért szinte mindig sietnem kell. És nem halmozom el őket ajándékokkal, csak hogy odafigyeljenek a gyerekre. Ti mit gondoltok? Voltatok már hasonló helyzetben?


Szerencsémre a gyerek nem kakilt be de cserébe ugye nem tudott elaludni, mert ahogy ő mondta visszatartotta...de ez mégis milyen dolog már??

2016. ápr. 19. 08:28
 2/13 LadyLoss ***** válasza:
100%

Én megkérdezném az óvónőt, hogy ezt mesélte agyerek, mi történhetett. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy van ilyen. Engem felháborít és értelmetlennek tartom. Fültanúja voltam, mikor mentem délben a lányomért, hogy egy, már ágyban fekvő kisfiú kikéredzkedett, és enyhe megrovó hangnemben közölte az óvónő, hogy ilyenkor már nem.

?????

2016. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Vezetőnek szólnék.
2016. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ...

Sajnos a férjem azt mondja hogy mostmár ne szóljak, hiszen a gyereken csattan utána. Majd akkor ha utolsó napon lesz ott. .de akkor már mi értelme?

Azonkívül az egyik "kedves" óvónéni, egyik feladatnál amikor a gyerek nem tudott válaszolni (megjegyzem h az enyém a legkisebb a csoportban , de ők egy kalap alá veszik mindet)közölte vele hogy akkor buta maradsz mint a tök!!?? - szóval őket sem kell félteni.


Még annyit h. votl h. beszéltem hasonlókról az óvónővel de tagadtak, a gyerek csak kitalálja és az nem is úgy volt...pedig én neki hiszek, nem kicsi már!!

2016. ápr. 19. 08:44
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

A vezetőnek szólnék. Tennék panaszt a fenntartónak is (miután elhagytuk az ovit), aki pl. önkormányzat, vagy nem is tudom, éppen most ki a fenntartó.


És, nemcsak a saját gyerekem érdekében, hanem a többi miatt is. Persze titeket már nem sokáig érint az ss-tiszt viselkedése, de a többi gyerekért tedd meg! Esetleg a többi szülővel együtt, ha nekik is volt ilyen tapasztalatuk. Vagy: zárd be egy szobába és ne engedd ki pisilni. Hátha rájön, hogy a gyerek is ember, nemcsak ő.


Szörnyű, hogy a kevés fizetés miatt ilyen emberek kerülhetnek a gyerekeink közelébe. Felháborít.

2016. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LadyLoss ***** válasza:
72%
Ez esetben én is a vezetőnek szólnék. És azt próbálják meg, hogy a gyereken csattanjon! Én "ráborítanám" az asztalt a vezetőre.
2016. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme szólni,pl hogy egy másik gyereket ne alázzanak szét megint. Bejelentés után majd picit összébbhúzzák magukat. Remélhetőleg.

Annyira átérzem a helyzetet,én nem bírnék ilyen higgadt maradni ha a fiam egyszer így jönne haza! Mondjuk a férjem sem.

2016. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Én is utálom az ovit...Ott is mondta lányom fellökte a nagyfiú. Erre benn mondják nem is igaz.Hát magától miért mondaná...Tegnap du meg megkérdezték,szükséges olyan korán vinni a lányomat reggel ? ( 6:45)

Megmondtuk igen,mert nemsoká megyek dolgozni kismamaként,én reggel 5-kor fogok elindulni,páromnak meg 7-re kell beérnie.Hát mi a fenének van nyitva 6-tól az ovi,ha már az is baj,hogy fél7-7 között visszük (nem egy gyerek van benn már ekkor).

Felháborító ami az ovikban megy.Sok undok óvónő,akik 6 órát nem bírnak ott lenni és már csúnyán néznek,ha nem hozod el a gyereket 4-kor...

2016. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat, Kedves utolsó, nagyon sajnálom hogy ilyen rosszak a tapasztalatok az ovikkal, és úgy egyáltalán. Nekem inkább csak az a rossz h. ezek után a gyerekem, legalábbis az enyém, ha nem érzi jól magát stresszel...ezt követően beteg lesz...ergo az óvónők elérték amit akartak, eggyel kevesebb gond. Nekik.

Nekem meg szomorúság, mert mehetek táppénzre vele.

2016. ápr. 19. 10:21
 10/13 A kérdező kommentje:

annyit még információként h. amikor kivesszük a gyereket az oviból és átiratjuk másikba, vajon a régi ovi fogja tudni h. melyikbe került?


Vagy ezt csak a vezető tudhatja? Ugyanis pénteken találkozom az óvónővel, korábban azért nem mert előbb viszem a gyereket s ők 7 után vannak csak ott.

Aki esetleg óvónő és tudja ennek a menetét megköszönöm a válaszát.

2016. ápr. 20. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!