Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Dajka állásra jelentkeztem...

Dajka állásra jelentkeztem nem sok az iskoka erre az állásra. Mivel ide érettségit sem kérnek. Lehet hogy ezért nem is hívnak be?

Figyelt kérdés
Van egy eladói szakmunkás, érettségi, ker.technikus és egy okj óvodai dajka végzettségem.
2016. ápr. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

mi van? mi az a iskoka erre az állásra? nyilván azért nem hívnak be mert nem feleltél meg vagy betöltötték az állást.


nem oda nem kérnek érettségit, hanem semmilyen dajka állásra nem kérhetnek, mert az okj kell hozzá

2016. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. azt szeretted volna kérdezni, hogy talán azért nem hívtak be mert túlképzett vagy?

én fősulin tanultam, egy jól menő cégnél voltam főnök gyerek előtt. de ezt nem akartam folytatni míg kicsit a gyerekek, elvégeztem a dajka sulit gyed alatt, több helyre is felvettek, voltam államiban, végül magán óvodába már úgy vettek át, hogy nem is küldtem önéletrajzot, megkerestek :)

nem hiszem, hogy baj lenne ha valaki tanult :)

2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.:de,sajnos ha túlképzett nem biztos,hogy felveszik,mivel annak arányában több pénzt kell fizetnie a munkáltatónak....
2016. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit valóban zavaros a kérdés.

De szerintem ezeket az állásokat szinte mindig protekciósak töltik be, viszont meg kell hirdetni, szóval közel sem biztos, hogy az önéletrajzod nem volt rendben.

Próbálkozni kell máshol.

2016. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!