Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, akik magázódtok az...

Anyukák, akik magázódtok az óvónővel: benneteket hogyan szólítanak? Anyának vagy a keresztneveteken?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk mindenki tegezodik mindenkivel...es a keresztmevemen szolitanak,de nalunk osszvissz 25 gyerek van az oviban,szoval eleg csaladias a légkör
2016. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Anyának. 30 gyerek van a csoportban, nem tudják mindenkinek a nevét. Én is csak úgy ismerem a banda nagyobb részét, hogy Barnus anyu meg Alexa apu... :)
2016. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
1 óvónővel magázódok,ő a keresztnevemen hív. De a többi óvónő is,ők is a keresztnevemen hívnak. 190 -en vannak nálunk az oviban,gyorsan megtanulták a nevem.
2016. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Elso vagyok,bocsi,szovegertes 1 a reszemrol:) beneztem a kérdést,azt hittem az,a kerdes h tegezodtok/magazodtok :)
2016. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Tegeződünk de általában úgy szólítanak hogy Gréti anyukája, mondjuk elég ritkán van ilyen, nem tudják a keresztnevemet szerintem, pedig facebookon ismerősök vagyunk.
2016. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Anyának szólít a dajka, pedig inkább ő lehetne az én anyám!
2016. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Tegeződnek mindenkivel, a keresztnevünkön szólítanak minket.

Falusi ovi, kis létszám, ismerik a szülőket amúgy is, ráadásul az egyikük még az én óvónénim is volt.

2016. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az egyik ovónő a legjobb barátom, tehát vele értelemszerűen tegeződök és a keresztnevemen szólít.

A másik viszont egy idősebb néni, így neki mindenki csak anyuka.:)

2016. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Bölcséde, de én lábrázást kapok az "anyázástól".

A gyereknek vagyok az anyja, nem a takarítónőnek/orvosnak/nővérnek, főleg, ha 20 évvel idősebb némelyik nálam.

A keresztnevem megjegyzését nem várom el, én is gyenge vagyok névmemóriából, de gyerek előtt is képesek voltak megszólítani az emberek (hölgyem), nem tudom, hogy utána miért jó ez.


És nem, 90%-ban nincs jelen a gyerek, amikor egy felnőtt ember anyának hív.

2016. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Anyának vagy anyukának szólítanak. Három gyerekem három különböző csoportba jár, mindenhol így van.
2016. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!