Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A tököli horvát oviròl...

A tököli horvát oviròl van valakinek bármilyen infoja, tapasztalata?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy tokoli jobb, ha nem nezel tokoli ovodat! :)
2016. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tokoli vagyok, igaz, nem reg ota. A gyereket meg helyhiany miatt a horvat oviba vettek fel, de semmit nem tudok rola. Ezert kerdeztem.
2016. jún. 19. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miert pontoztazok le, tapasztalatbol irtam. Noverem ferje tokoli mi szigethalmiak vagyunk a gyerek tokoli ovodaba jart mert atkoltoztek tokolre.. es a gyerekkel nem ugy viselkedtek ahogy egy pedagogusnak kellene.. lilara szoritottak a kezet mert hozza nyult a fuggonyhoz majd szoltak neki h huzd ra a pulcsit hogy anya ne lassa.... es meg sorolhatnam.
2016. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Facebookon érdeklődj inkább, van egy olyan facebook csoport hogy Tököli baba mama gyerek, itt biztos vannak olyanok akiknek van tapasztalatuk a horvát ovival kapcsolatban.

2016. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, beléptem a csoportba :)


Első hozzászóló, ez melyik oviban történt?

2016. jún. 21. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Kek ovodanak hivjak azt hiszem.. csepi uton van, a masik csepi uti ovirol is hallottam,(fout fele) hogy egy szobatiszta kisfiura pelust adtak folyamatosan delben mert egyszer bepisilt.. a kisfiut korhazban kezeltek sokaig mert allandoan vissza tartotta a dolgat es egy ido utan nem erezte mikor kell neki wcznie.... meg felev mire rendbe jon teljesen a gyerek.. az ovoneni persze annyit nem mond,hogy bocsanat. Anyukam is ovodaban dolgozik ha a gyerekek egy nap 3x bepisilnek 3x furdeti le.. pelankarol szo sem lehet....

Na mindegy.. csak felidegesitenek ezek a dolgok... :/ viszont ott aranyosak az ovonenik.. :)

2016. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó butaságokat ír. Mi az hogy kék ovi? Kékre van festve de sosem hallottam hogy bárki így emlegetné, gondolom a Szivárvány ovira gondolsz... A lányom oda jár és semmi negatívat nem tapasztaltam, a lányom imádja (mi sem vagyunk tököliek egyébként, de nem hiszem hogy ez bárkit is érdekel), szomszédom 2 gyereke pedig a fő úti oviba jár, csupa jót mond mindig, aranyosak ott is az óvónénik.
2016. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!