Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vihetik szabadstrandra az...

Vihetik szabadstrandra az ovis csoportot az óvodai nevelők! Ha igen, milyen helyre vihetik? Milyen feltételeknek kell teljesülnie (elsősegély nyújtó hely, úszómester, ha van. Stb)? Mik az erre vonatkozó jogszabályok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem, nem fordul meg a fejükben. Amúgy 3 gyerekem van, már iskolások, szerencsére nálunk nem volt ilyen.
2016. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát ovist még nem szivesen engednék ilyen helyre. Hány nevelő van hány fős csoportra? Nem tudnak mindenkire ugyanúgy figyelni.... :S
2016. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De sajnos már megtették!Azért kérdeztem,hogy mik az erre vonatkozó szabályok?Egy tóra vitték le őket!
2016. júl. 15. 15:08
 4/8 A kérdező kommentje:
10 gyerekre volt 3 nevelő,de az egyik az semmit nem csinál,csak fényképezget a telefonjával!
2016. júl. 15. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
nem tudom lehet-e,de én az enyémet nem engedném.Még alsós iskolás korban sem engedném strandra,tóra osztállyal,hány meg hány baleset történik,,,
2016. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
micsoda? milyen tóra vitték? és nem szóltak előre a szülőknek?
2016. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudtátok gondolom előre, mert kellett vinni fürdőruhát, stb, miért engedted?


Egyébként én sem tartom jónak, kicsik még hozzá. De a jogszabályi hatteret nem tudom.

2016. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudtam mert az egyik falubeli ember szólt s rákérdeztem az oviban,hogy igaz-e,mert akkor nem engedem el,de azt mondták,hogy nem fürdeni mennek,csak sétálnak,meg maximum a bokáig érő vízbe mehetnek be,úgy,hogy fogják a felnőtt kezét....ehhez képest,a képeken amit az óvónéni feltett a netre azt látom,hogy bugyiban pancsikál a lányom a térdig érő vízben,ja és majdnem minden gyereken volt fürdőruha!A hab a tortán az volt amikor pár képen zt láttam,hogy a lányom 13-ad magával(10 gyerek,4 felnőtt) egy 9 személyes kisbuszban ült és egyik sem volt bekötve!!!!Na ez kiverte a biztosítékot nálam és apánál is,miután kérdőre vontuk a "nevelőt" azt mondta nem akartak fürdeni,csak hát a gyerekek látták többi fürdőzőt és be akartak menni,meg hát nem volt mély a víz,ja és ha nem felel mg nekem a szállítás,meg a programok,akkor tartsam otthon a lányom!Az még egy másik dolog,hogy a kedves óvónéni úgy néz ki mint egy luxusbordély madame-ja...Hát ennyi a történet.Nagyon kiborultunk és nagyon kevés választott el attól,hogy ne fejeljem meg ezt a libát,mert ez már nem az első eset volt,hogy hazudott....Tudom,hogy buták voltunk,hogy elengedtük,de nem ez lett mondva amit csináltak!Köszönöm,hogy elolvastátok és válaszoltatok,bár nem a kérdésemre adtatok választ,de megnyugtat,hogy nem csak én gondolkodok így,mert hisztérikának lettem titulálva emiatt!!!
2016. júl. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!