Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen óvodai jelet használtok...

Milyen óvodai jelet használtok? Vasalható, matriva, bele varrható, filc?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Sokmindent próbáltam, a végén kikötöttem a golyóstollnál. A vasalható matrica lejön és nem mindenre lehet rátenni (pl cipő). Az alkoholos filc szétfolyik a textílián. A textilfilc még jó, de rávasalás nélkül az is kijön. Mindig elteszem a ruhákról levágott címkéket, jól jön, amikor pl plüssállatra kell jelet applikálni :) Szoktam szeretni az ilyen feladatokat.
2016. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Vasalhatót az ágynemű huzatra, a cipőbe védőfóliás matricát.

A törölköző és a ruhák cimkéibe alkoholos filccel belerajzolom a jelét.

2016. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A filccel a cimkébe rajzoltok? Gekko matricát használ valaki?
2016. aug. 10. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Vasalhatót én is az ágyneműre, cipőbe a cipőbe valót, az tuti nem jön ki belőle. Minden másra az öntapadós Gekkót. Szerintem nagyon jó találmány, néha 1-1 db lejön, az pótlom, én szeretem.
2016. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

az ágyneműbe nem kellet az ovi adta

a szekrényen és a zsákon alapban benne rajta van - szintén ovi adja


a ruhára nem tettem mert ismeri a saját ruháját

és szerencsére nagyon rendszerető


de másik az alkoholos filcre esküdnek meg a himzésre

2016. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ágyneműbe pár öltéssel kivarrtam a jelét, a cipőbe, ruhába, már amelyikbe rajzoltam, inkább nagyobb darabokba, oda filccel vagy golyóstollal a címkékre.
2016. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az ovisjel.hu -ról rendeltem jeleket immáron 2. éve. Az összes termékével megvagyok elégedve. Szívből ajánlom mindenkinek!
2016. aug. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom jele szőlő.
2016. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!