Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviban is van évnyitó? Hogy...

Oviban is van évnyitó? Hogy zajlik az ovikezdés?

Figyelt kérdés

Mikor kezdődik az ovi? Szeptember 1-el?

Teljesen amatőr vagyok, semmiről sem tudok. Nyáron itthon volt a kisfiam, tavasszal már ovia volt, de nem tudom, hogy a szeptemberi ovikezdés hogyan zajlik? Beviszem elsején aztán annyi? Vagy szokott lenni évnyitó? Vagy hogy van ez?

Értesítést én nem kaptam, semmit se tudok, de ez nem meglepő, semmiről se kapunk rendes tájékoztatást szinte soha, a faliújságot még ugye nyáron nem nézzük,m ért itthon voltunk. Egyáltalán elsejétől van az ovikezdés vagy jövő héten hétfőn?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. aug. 23. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott évnyitó lenni. Beviszed, annyi. Szepember 1-én kezdenek.
2016. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Szeptember 1-én vidd be a cuccaival együtt (váltóruha,cipő,fogkefe stb) semmi extra
2016. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nincs.A nevelési év(a bölcsiben,oviban így nevezik) szeptember 1.-május 31.-ig tart.Előtte már nyitva vannak az ovik,igény(telítettség) függvénye,hogy összevont vagy saját csoportokkal és óvónénikkel/dadusokkal működik-e.
2016. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Az ovikban már 29-tők nevelési év van. De hívd fel őket és kérdezd meg.
2016. aug. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 1 beviszed az ovis zsákjával és minden másal együt ami kell és kész.
2016. aug. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk nincs. 1-èn kezdődik az èv.
2016. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Szeptember egy előtt nem megy, jobb lesz ha rövid héttel kezdi, neki is vissza kell még szokni. Közben rájöttem, hogy ígyis úgyis oda kell szólnom, hogy legyen kajája :) Majd jövő héten, mert most még zárva vannak.
2016. aug. 24. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ebèdbefozetésrk a legtöbb ociban már megvoltak.
2016. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!