Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nállatok volt sírás beszokatás...

Nállatok volt sírás beszokatáskor?

Figyelt kérdés
Csak az enyém nem sírt az oviban. Az óvónők úgy néznek ránk, mintha ufók lennénk. Nem tudom mit ronthattam el. Ennyire nem kötődik hozzám?
2016. szept. 7. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Örülj neki, hogy normális gyereked van.
2016. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, de felénk valahogy nem ez a "norma"
2016. szept. 7. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik hetekig nagyon sírt, a kicsi már a bölcsibe is egy könnycsepp nélkül szokott be, nála máshogy jött ki a frusztráció. Mindketten normális, egészségesen kötődő gyerekek.
2016. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más, lehet, hogy ő könnyebben veszi ezt az akadályt. Ugyanakkor azt is el tudom képzelni, hogy majd pár nap múlva esik le neki, miszerint ez nem csak egy átmeneti helyzet és akkor jön ki rajta.
2016. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevésbé normális az a gyerek, aki sír beszoktatáskor.

A gyerekem bölcsijében is van olyan kisfiú, aki gond nélkül beszokott.

2016. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mióta jártok? nagyon sokszor csak hetekkel a beszoktatás után kezdenek sírni..


de ha kimarad akkor sincs akkora probléma szerintem

2016. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn kezdtünk. Első nap hazajönni sem akart. Mondjuk akkot ott voltam végig. Azóta is jókedvűen megyünk, szerencsére már hazafelé is.
2016. szept. 7. 11:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Tegnap óta egyedül van bennt délig.
2016. szept. 7. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyém bölcsiben sem sírt soha!

Oviba sem, van ilyen. Másképp jön ki rajta...

2016. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se sírt soha. De tényleg soha. Pedig azért jól esett volna anya szívének :) Viccet félretéve, könnyebb így sokkal neki is, nekem is. De tényleg sokan hetekkel később kezdik el a pityergést, amikor rájönnek, hogy akkor ez már így marad minden reggel.
2016. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!