Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3,5 éves gyereketek mennyit...

3,5 éves gyereketek mennyit alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjelente 9-10 órát alszik + oviban 1 órát.

De határozottan kevés neki, a hét második felére már egyre nehezebben kel, egész nap hisztis, fáradt.

Viszont mégsem tudom korábban letenni, fél-egy óra szenvedés mire este elalszik. Egy idő után már a fáradtságtól hisztizik, néha már nem tudom mit mondjak neki.

Ha otthagyom akkor üvölt és szétveri a szobát és felébreszti a kistesót. Ha pedig ott vagyok akkor akármit mondhatok vagy tehetek, csak nem alszik hanem dumál és játszik.

Mennyit alszik hasonló korú gyereketek?



2016. okt. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Oviban másfél óra. Itthon nem alszik délbe. Max kocsiban (autó) ha megyünk valamerre,akkor fél órát.

Este 9-töl reggel 7-ig alszik kb.

2016. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És nekem önállóan alszik el a szobájába. Tesóra se ébred,bár ő nálunk alszik kiságyba,két és fél hetes.

Első voltam.

2016. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oviban kb. 2 órát aludt, éjszaka 10,5-11 órát.
2016. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este 1/2 9 -től reggel 7-ig alszik, az oviban néha fél-1 órát.
2016. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Este fél 9-től reggel fél 7-ig alszik, az óvodában viszont nem mindig.

Itthon hétvégente nem alszik.

2016. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10-töl 8-ig alszik, délután már 2 eves kora óta nem hajlando. Az esti elalvàs mindig nehezen ment, annyira aktív hogy nem akar aludni.

Én rászólok, hogy csukja be a szemét és ne ficànkoljon, àltalàban bevàlik.

2016. okt. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este 9-tol reggel 7-ig. Sokszor reggel ebresztenem is kell. Oviban altalaban nem alszik, itthon hetvegen sem soha. De ha oviban sikerul is, 1 orat csak.
2016. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!