Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai bepisiléssel kapcsolatb...

Óvodai bepisiléssel kapcsolatban tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácstalan vagyok! Fiam januárban lesz 4 éves és nappalra már szobatiszta 2,5 éves kora óta éjjel azonban sajnos még kell a pelus. Idén kezdtük az óvodát és sajnos délutáni alvássokkor 5 napból 3x bepisil.Vittem már a vizeletét is orvoshoz. A doktonő azt mondta nincs gond a pisijével. Ennek ellenére az oviva bepisil. Nagyon tanácstalan vagyok és persze kellemetlen is. Egyébként szeret oviba járni egy két napot leszámítva amikor noszogatni kell. Ha valaki tudna tanácsot adni megköszönném.

2016. nov. 12. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon is bepisil éjjel? Mert ha igen, akkor nem az óvodával van a gond. Sajnos vannak gyerekek, akik későn érnek meg az ágytisztaságra. Bezzeganyán volt erről egy bejegyzés és a hozzászólásokban is rengeteg információ van a témáról.
2016. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze a linket elfelejtettem:

[link]

2016. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen éjjel még pelust használunk. Próbáltuk a nélkül de minden éjjel bepisilt úgyhogy visszaadtuk rá a pelust. Nappal már szobatiszta 2,5 éves kora óta de az oviban délutáni alvásnál sajnos be szokott pisilni és tanácstalan vagyok! :) A linkedet olvastam köszi
2016. nov. 14. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!