Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire normális, hogy óvónő...

Mennyire normális, hogy óvónő a gyermekek előtt öltözködik?

Figyelt kérdés

több szülő tiltakozik ellene! avval védekezik, hogy a fehérneműt nem veszi le, csak átöltözik az utcaiból, illetve joguk van a gyermekeknek megismerni a női testet

ti ezt értitek?


2016. dec. 18. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ekkora kamut.
2016. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom elképzelni ezt a gyakorlatban, de ha nálunk ilyen lenne én nem akadnék ki. A sok tabu több kárt okoz, mint egy melltartós óvónéni látványa.
2016. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem lesz tőle semmi bajuk. Az ovisok otthon látják anyukájukat meztelenül, ettől semmi bajuk nem lesz. De mutogatni nem kell.
2016. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is kamu.

De amúgy én kiakadnék rajta. Teljesen más, ha a saját szüleit látja a gyerek meztelenül, azt normálisnak tartom, de ne egy "idegent" fehérneműben, ami esetleg még át is látszik.

2016. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Unatkozol hétvégén vagy mi?

Jó nagy kamut sikerült kitalálnod

És még van is olyan hülye aki ezt igaznak gondolja:D

2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nalunk a legtobb csoportban az ovonok bent oltoznek at. Gyorsan, szinte eszrevetlenul, a gyerekek szinte eszre sem veszik. Az en szekrenyem a gyerekek oltozojeben van, ezert amikor oltozok, neha meglatjak, de nem zavarja oket. Vagy, ha kiruccanunk setalni, akkor is gyorsan atkapom a nadragom, cipom, akarcsak ok. Neha beszelunk arrol, hogy en koverkes vagyok, meg magasabb, mint ok. Hogy a ferfiak meg a noknel is magasabbak, izmosabbak. Hogy nekem feher a borom, masnak meg sotetebb a naptol, vagy eleve ugy szuletett.
2016. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ez van mind a két gyereknél. Reggel minden csoportban egyedül vannak az óvónők, nem tudnak kimenni átöltözni.
2016. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nos nekem már ovis koromban volt merevedésem, nem értettem mi az de arra rájöttem a nökkel kapcsolatos. A melltartónak és a melleknek volt valami varázsa. Bocsánat nem tudom kifejezni de

az biztos a kisgyerekek szerint jó nö az ovónéni ha 35 alatti.

De lehet én voltam ilyen kis degenerált.

Amúgy legtöbb helyen van óvónői ebédlő öltöző. LMi ovinkba volt, mert a névnapi ajándékot mindig oda vittem be az ovó néninek...

2016. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!