Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Visztek ajandekot az unnepek...

Visztek ajandekot az unnepek elott az ovoneniknek, dadusoknak, ha nincs kulonosebb kapcsolat, csupan affele gesztus lenne?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2016. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve, lévén ez családi ünnep, de mivel az anyukák többsége szerette volna, így mint jó szmk-s szülő, "beszedtem" a pénzt, és vettem ajándékot. Semmi extrát, tényleg csak jelképes ajándékot kaptak, illetve a pénzből jutott még üdítőre, mézeskalácsra, kekszre, ropira, hogy tényleg ünnepi legyen a gyerekeknek a csoportkarácsony is.

Így volt értelme. mondhatni, a szülők hozzájárulása az ovis csoportkarácsonyhoz :)

2016. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a csoport ad közösen. igy mindenkinek csak 1-2száz forintjába kerül
2016. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kollektiv ajandekozas nem lesz nalunk. 25 gyerek, 50 szulo es ket tulterheltsegre panaszkodo ovoneni. Picit szemelytelen az egesz...
2016. dec. 20. 10:19
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem az óvónénik kaptak, hanem a csoport.

Nemrég volt névcsere, és még nem sok minden van a csoportban az új meseszereplővel.

Így varrtam egy óriás kabalát a csoportnak. Sokkal jobban örült neki az óvónéni, mintha adok neki egy ajándékcsomagot.

2016. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Van pedagogus nap akkor egy jelekepeset


Nem vagyok hive a pedagogusok ajnarozasanak ...

Se karacsony(csaladiunnep) se szulinap(tulkep vadidegen) se mas ...

2016. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha azt ereznem, h kötődő a viszony köztük es a gyerek kozott v a velem valo kommunikaciobol ereznem, h ebben van bmi plusz es nem csak kikuldenek elem a gyerekem kezeben a rajzaival, akkor szivesen adnek. Mivel nem igy van, azon gondolkozom, h vajon nem epp ezzel javitjatnek-e egy kicsit a dolgon... Vagy ez is tokmindegy, nekik nem oszt, nem szoroz...
2016. dec. 20. 10:55
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig vittünk valami apróságot. Egy doboz bonbon, kávé, vagy épp egy cserép jázmin nem megterhelő anyagilag, ellenben törődést mutat, ami egy ilyen munkakörben dolgozó embernek sokat jelent
2016. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudod ajándékkal "megvásárolni" a pedagógus lelkesedését. Sajnos sok a megfáradt és kiégett közöttük.


Vagy szívből adj nekik ajándékot, mert így érzed, hogy jó, vagy ne adj. Nem hiszem, hogy ezt elvárják...

2016. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Az oviba a szeptembertől megtartott rengeteg bulikból befolyt pénzből vett az szmk a csoportnak ajándékot.

A még jelenlegi nevén családi napközi pár éve alakult és nem túl sok játék van,az volt a dolgozók kérése,hogy aki tud és van otthon felesleges játék amikkel a gyerekek ott eljátszhatnak azt szívesen várják.

Afféle gesztusként év végén virágot kapnak és ennyi.

2016. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!